Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Mareks Markuss
28. martā 08:14
Un Tramps un viņa līdzskrējēji vēl plāno ierobežojumus atcelt savā valstī. Ar tādu attieksmi no varas cilvēku puses un neapzinību pret krīzes situāciju, kura mainās un pasliktinās pa stundām, Amerikas bēdu stāsts un apokaliptiskā situācija saasināsies arī "bez pēdiņām". USA pamatīgi apdedzināsies, var noliegt to, kas notiek, neapzināties, smieties par infekcijas nopietnību, bet cēloņu un seku likumsakarības neviens nav atcēlis. Lielvara sajutīs savu bezspēcību savas iedomības un bezatbildības dēļ.
juju
28. martā 09:37
man žēl Amerikas indiāņu. baltie okupanti kādreiz jau viņus tā izkāva. Nu viņi aizies bojā pavisam :(
Broņislava Dzene
28. martā 09:40
visas šīs nelaimes notiek tāpēc, ka cilvēce ir aptrakusi ar bruņošanos, lai tikai kādu varētu iznīcināt, bet nav padomājusi, ka visi esam atkarīgi no Dieva gribas un varēšanas. Visiem valstu vadoņiem, pirms laist pie valdīšanas vajadzētu izstudēt Veco Derību, kurā smalki parādīts, kas notiek ar katru civēku un valsti, kur dzīvo pēc sātana likumiem, ignorējot Dieva likumus, kurus Viņš vienreiz ir devis un vēl nav atcēlis. Par katru grēku seko sods un , jo vairāk un smagāki grēki, jo lielāku sodu saņemam. Gribējām iznīcināt ar militārām metodēm, Dieva pašam ir savi ieroči, pret kuriem neviena atombumba vai lidmašīna ir bezspēcīga. Lūk, jums varenie kungi miljonāri un miljardieri, lieciet nu pretī savus naudas maisus, varbūt palīdzēs???
Iveta Kalniņa
28. martā 09:55
reiz gāja bojā indiāņi.....karma?
Ainars Vīndedzis
28. martā 10:15
Tas tikai pierāda,ka nekur pasaulē nekad nevari būt gatavs VISAM!Un es par to ļauni nepriecājos,vai tā būtu ASV,Polija,Krievija Spānija,Vācija vai Igaunija u.t.t.
Dzintars Lielais
28. martā 10:53
Piepildās bīlelē rakstītais,ka radītais nogalina radītāju.....ASV dabūja to ko gadsimtiem bija sējusi sev apkārt. Tādas ASV vairs nebūs,nekad..Apsveicu! Uz to var iedzert labu vīnu!
Stalkers Stalkers
28. martā 10:53
Po kreiviski raksta pēdējais teikums tulkojas: Nu počemu tak? Ulmanis to nepieļautu:)
Dzintars Lielais
28. martā 10:54
Beerdrinkers Von Kowelenz: utainais aziāt,Latvija kartē ir vēl tumšākā krāsā iezīmēta.....
Haks Piterss
28. martā 11:00
Patiesībā jau Plāns neparedz tādu sadaļu kā likvidējamo glābšanu .
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. martā 11:11
Dzintar, padla, nekā tamlīdzīga- Latvija Corona inficēto kartē ir sarkana, bet krievija tumši sarkana, tā viš i. Nākamnedēļ jau būs melna. Bet tu priecājies par amerikāņu nelaimi. Par to labo vīnu, ko dzer, Kārļonkuls tev piegādā- viņš priekš kremļa utīm pudeles pilda taisni no krāna- sava krāna:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. martā 11:33
Covid-19 inficēto karte- Datei:COVID-19 Outbreak World Map.svg
Dzintars Lielais
28. martā 12:04
Beerdrinkers Von Kowelenz: saproti tu utainā aziātu padla,tu priecājies ,ka krievija tumši sarkana,es priecājos,ka ASV ir melna. Každomu svoje,kur tev to saprast ar savām nodzertajām smadzenītēm....
Dzintars Lielais
28. martā 12:06
Daudzi nesaprot,kāpēc tā ,vienkārši,šamiem gadsimtiem borēts ka viņi ir diženi un vareni. Viss tas izjuka vienā nedēļā...,ne viņi diženi un ne vateni,nekādi....
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. martā 12:16
Dzintar, ujobok, tu atkal nesaprati. Es nepriecājos ne par vienas valsts nelaimi! Bet tu priecājies, tādēļ ka mēsls esi. Es vien tev, ute, norādīju, ka tev nav iemesla līksmoties par vīrusa izplatību ASV! Labāk jūti līdzi savai Krievijai. Tu esi dumš trollis, zems līmenis, i blakus nestāvi savam kolēģim Vecajam.
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. martā 12:39
Hallo, zilais, atver acis- Datei:COVID-19 Outbreak World Map.svg Tajā kartē dati mainās katru dienu, Krievija ilgi turējās sarkana, šodien jau tumši sarkana. Maksimālais, pēc nedēļas būs melna. Krievijai būs grūtāk, kā ASV. Medicīnas sistēma vājāka. Tā kā, troļļi, nav iemesla jums priecāties par ASV nelaimi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi