Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
37 komentāri
Sakārtot:
Edīte Ritenberga
29. februārī 05:03
Nav ļaunāka radījuma par cilvēku, tas nu fakts. Kauns par ukraiņiem, apmētāt savus tautiešus ar akmeņiem, kur nu vēl trakāk. Tādu paniku sacelt?! Ja nemaldos, tad 2018. gadā no gripas mira, apmēram, 68 cilvēki. 2019.gadā arī daudzi nomira, par to neviens neuztraucas, pat gāja uz darbu puņķaini, klepodami, ar augstu temperatūru. Bet, te, ar korona vīrusu, ārprāts, uzvedās tā it kā cilvēks ar spitālību slims. Mēs visi varam saslimt, vai mums noteiks 14 dienas pavadīt mājas karantīnā. Atceros, man kaimiņiene visu šito lasot prasa, ja es saslimtu, vai mani turētu aizdomāsn, tā kā ārā nedrīkstētu iet, vai tu man atnestu produktus. Es saku, protams, nopirktu visu ko tev vajag, ieietu mājā, uzmauktu respiratoru un visu tev pienestu. Kam būs lemts, tas notiksies, no likteņa neizbēgsi, pat ar visu roku mazgāšanu un piesardzību. Tāda histēriju sataisījusi prese, tv, radio, internets. Liec, ko gribi, no rīta līdz vakaram korona vīrusa vārds dzirdams. Nav brīnums, ka viens sadzēries vecis klāstīja otram vecim, ja tev būs šis vīruss, es tev māju nosvilināšu. Protams, dzērumā var visu pateikt, bet, kad viņi tā runāja, godīgi teikšu, man palika neomolīgi. Panika, tas ir visļaunākais, kas var būt.
Biruta Kopmane
29. februārī 06:09
Kādu filmu par zombijiem tak katrs redzejis? nu tas raeli . inficetie pret veseliem? bet ja nopietni krievija vairs nespej parsteigt par 100 gadiem atpalikusi valsts domāšanā utt , bet Ukrainā ar akmeņiem meta apmaksatie krievi tituškas.. kuri starp citu ar Rīgā redzami 16 martā ipaši tadi apstulbuši bariņos vien staigā :)) vīri ap 30 bet baros ka puišeļi
Sēņu vecis
29. februārī 06:25
Smadzeni alkohols saēdis tai biruta kopmane. Delīrijs un halucinācijas.
Biruta Kopmane
29. februārī 06:35
kas ta s ēņu vecim dežura troļu fermā :)) 6 maiņa sakas?:))
Ivars Magone
29. februārī 06:35
Ekstremālās situācijās cilvēks pārvēršās par zvēru. Nav svarīgi kur uz zemes un cik attīstītā valstī. Pat tādā zemē kā ASV pēc orkāna nācās šaut uz mēra sajūtu zaudējušiem marodieriem.
Biruta Kopmane
29. februārī 06:45
Ivar nevar pārversties par to kas nēsi, cilvēks ir zvērs, tak neapgalvosi ka augs, skatiju krievu TV , krievijā vel ka 1939 gada savus slimos atveda no arzemem ar armijas transporta lidmašinu kā lopus :((
Edgar Vigant
29. februārī 06:51
Runājot par kroņa vīrusu cilvēks izdomāja kā samazināt kamieļu skaitu Austrālijā savukārt kāds ir izdomājis kā samazināt cilvēku skaitu uz mūsu planētas .
Dzintars Lielais
29. februārī 07:03
Nu pie hoholiem tas nav brīnums ,nacisti tomēr. Medicīna viņiem visa sagrauta,tāpēc šiem bail....
Svētais Naivums
29. februārī 07:18
> Edīte Ritenberga Šodien 05:03 To respirātoru būtu jālieto slimīgajai "aizdomās turamajai", nevis veselam cilvēkam. Domāju, nav prāta darbs kontaktēties ar "aizdomās turamu " kaimiņu. Ēdamo var pasūtīt arī internetā, ""Rimi" atvedīšot 3st. laikā. > Biruta KopmaneŠodien 06:45 Tikai ar galvu slims cilvēks var salīdzināt zombijus ar elpceļu infekciju, tas ir aptuveni tāpat kā apgalvot, ka sifiliss un migrēna ir viena slimība.
Svētais Naivums
29. februārī 07:20
> Dzintars Lielais Šodien 07:03 Tavējam tak pašam bail, pats rakstīji, ka sēžot mājas uz makaronu pakām un konserviem, arā ejot tikai uz lombardu.
Dzintars Lielais
29. februārī 07:27
Svētais Naivums: tieši nodomāju ,kur pazudis vecais nacists,kur nu bez viņa "domu graudiem". Lai tev arī laba veselība. Uz lidostu nebrauc ,tur nav dezinficèts.....
Biruta Kopmane
29. februārī 07:31
tik svetais naivums tic ka maskas ko dod:)) un salidzinat siflisu ar migrenu var tik svetais naivums
Svētais Naivums
29. februārī 07:37
> Dzintars Lielais Šodien 07:27 Nu pirmkārt lidostā man neko nevajag. Otrkārt skaties ziņas Ļielaisa, lidosta tiek pastāvīgi dezinficēta 24st. diennaktī, tur ir drošāk nekā tavā miteklī.Ja tu domādams sekotu līdzi notiekošajam, nebūtu dumības jādrukā.
Svētais Naivums
29. februārī 07:45
> Biruta Kopmane Šodien 07:31Redzi Biruta, ja macētu lasīt saprastu, ka Svētais Naivums saka tieši pretējo. Maska ne no kā neaizsargā, bet ja to lieto, tad tā ir jālieto slimam, nevis veselam cilvēkam, tādējādi ierobežojot infekcijas izplatīšanu. Nu bet slīdzināt zombijus ar elpceļu vīrusu nav nekāds naivums, tas ir histērisks neprāts.
Biruta Kopmane
29. februārī 08:51
svetais naivum kuru paligskolu beidzi ka dod tik stulbus padomus ? nesot prata darbs kontakteties ar slimo edienu varot pasūtit interneta no Rimi!!??:)) No rimi laikam roboti pieved?:)) vel kas visi tak zin ka pret koron virusu palidz folija cepurite un krona baterijas lietošana? labaks efekts ka no sejas maskam,, ko te iesaka naivais jegas nesot bet janēsa:))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi