Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
26. februārī 15:44
Nu malači leiši! Vismaz rīkojās,dara kaut ko,atškirībā no šļupstošās ,padumjās Vinķeles!
Onslows
26. februārī 15:58
Ceļ paniku, satrauc cilvēkus!
Svētais Naivums
26. februārī 16:18
> Dzintars Lielais Šodien 15:44 Nekādi malači viņējie nav, bet ļoti izskatās pēc neapdomīgas un nevajadzīgas līdzekļu šķērdēšanas. Vēl nekas nav noticis, bet šamējie jau veiks pasākumus, turklāt vēl obligāti pildāmus? Trako māja vienā vārdā sakot un pilnīgi nevajadzīga problēmu radīšana un cilvēku satraukšana.
Ziedonis Kagainis
26. februārī 16:23
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR2x3sSqQEskRFWtnvUmmEOJ9U5yrpmvp_1GKdxww6VDnVDQ1KVSoMVHwRM#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 Domāju ka satraukumam ir tomēr pamatojums. Šo saitu jau no tautas slēpj. Gribu redzēt ko tagad Jūs te visi dziedāsiet pēc šī saita apskates.
Dzintars Lielais
26. februārī 16:49
Svētais Naivums ibn onslāvs,divi kerzoviki no ģerevņas,maļ savu maļamo.
Svētais Naivums
26. februārī 16:52
> Dzintars Lielais Šodien 16:49 Tavējs trešais kerzoviks, tikai ar pilnām biksēm un kremlins, kurš nezin kamdēļ cenšās celt paniku Latvijas sabiedrībā.
ER Tutu
26. februārī 16:55
Nu, Latvijas pārgudrie "Apiņi" uzskata, ka šis vīruss nav nekas īpašs, problēmas nav un, ka visam esot gatavi.
anda berzina
26. februārī 17:11
Ha,ha,ha musu valdibashuntai tauta neinterese,pasreiz visi aizravusies ar seksskandaliem ,cik Latvija ir bijusi prezidenti ,tik visi ir bijusi .............,ko tad tur brinities par padoto limeni ,februara menesis sunu riesta laiks.
Dzintars Lielais
26. februārī 17:14
Svētais Naivums: es esmu kremlins,tad tu esi nacists. Katram savs.....
Svētais Naivums
26. februārī 17:19
> Dzintars Lielais Šodien 17:14 Redzi, kad tāds neaptēsts kremlins mani apsaukā par nacistu( lai gan nekad tāds neesmu bijis) esmu tikai lepns, bet tavējs ir un vienmēr paliks tikai krieveļu pakaļgala laiža, smirdīgs un pretīgs.
Kaspars Askolds Tapāns
26. februārī 17:33
Ziniet tādu teicienu -sargā sevi un Dievs tevi sargās.Kāpēc jau laicīgi nevar sākt ieviest pasākumus?bet mūsu Sūnu ciemā jau dara tikai tad ja viss aiziet pilnīgā pakaļā
Svētais Naivums
26. februārī 17:50
> Kaspars Askolds Tapāns Šodien 17:33 Starp Karmiskajiem likumiem ir arī tāds, ka katra cilvēka nāve jau ir zināma. Tāpēc, ja būs lemts mirt no kroņa vīrusa, mirsi no kroņvīrusa un nekas to nespēs mainīt. Kā teica viens zināms personāžs: "Ķieģelis ne no šā un tā nevienam uz galvas nekrīt". Tās protams nenozīmē ka pašam ir tīšām jāskrien slimībai pretīm, to izaicinot.
Aiva Atte
26. februārī 18:04
TĀ STRĀDĀUN DOMĀ LIETUVIEŠI,STARPVITU KAIMIŅU VALSTS.
Rita Rituks
26. februārī 18:50
Var jau ķiķināties un lamāties,bet,vai jūs ziniet kas un kā jāgatavojas šo vīrusu gaidot? Es piemēram esmu satraukta,ģimenē ir omes un citi ar hroniskām slimībām,ir bērni par kuriem baiļojos. Saka,jādezinficē mājas,ar ko, kadiķu zariņa kvēpināšana ar līdzētu vai tomēr nepieciešami īpaši smidzināmie? Kādi pretvīrusu līdzekļi jālieto? Nu kamdēļ jāgaida mirušie lai sāktu rīkoties? Vai nav labāk bez panikas,lēnā garā aptiekās iepirkt nevis tad kad vīruss būs klāt,stāvēt rindās?! Šorīt radio raidījumā Kā labāk dzīvot ārstu, vai kas nu tur viņi bija,tai skaitā titulētā Apiņa uzvedība bija maigi sakot, pretīga. Tā vietā lai nomierinātu tautu, pastāstītu kā rīkoties, vienā laidā ķiķinājās un zirgojās. Tik daudz mirušie, kā ārsts var būt tik nenopietns? Varbūt tādēļ ka štruntīgs ārsts? Jā,esmu satraukta...
Dzintars Lielais
26. februārī 18:59
Svētais Naivums ibn nacist un nesaki ,ka tu tāds neesi,visas pazīmes liecina ,ka esi. Iespējams tevi tas vīruss paraus pirmo,tāpēc nesoli citiem to ko negribi norauties sev ,

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi