Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Laila S.
15. februārī 21:35
Lūk izradas arī dienvidu štatos ir sakarīgas feministes! Šāds likumprojekts būtu japieņem visur, kur vecie baltie boomeri gandē zemi, globalizāciju un izrada naidu pret LGBT, begļiem, sievietēm un citam minoritātēm. #FeministasApvienojamies!
Trekngailis
15. februārī 21:46
sterealizāciju vajag tikai homo un imigrantu diskriminējošajiem, jo tas samzinās agresijas līmeni. Un labāk jau pusaudžu gados.
Runājošā galva
15. februārī 22:07
Netaisiet tai govij lobotomiju.... tādi sū..di sprāgs laukā, ka nevarēs atmazgāties....
Salvis Dišlers
15. februārī 22:19
Nedzimušu Bērnu Slepkavošana, un tad uzbrukumi vīriešiem! Dzimumattiecības ir vienīgi atļautas Laulībā dzimtas turpināšanai, bet neredzu iemeslu ne sterilizācijai ne ka nedrīkst būt vairak kā 3 bērni.
Salvis Dišlers
15. februārī 22:20
Neviens sievietēm nevar uzspiest dzimumattiecības, ja viņas grib dzimumattiecības un neuzņemties atbildību, tad tās ir viņu problēmas.
Salvis Dišlers
15. februārī 22:25
p.s. Man liekas visvairak Abortu notiek Jaunībā, nevis pēc 50 gadiem;
ViensViens
15. februārī 22:53
vazektomija Latvanijaa maksaa 40 eur,prosta vel vari pirmstam kaut vai pilnu triislitreni ar spermu piemaukt,un taisiit beernus kad gribi,nevis es esu nogribeejies un vecene tiec pati galaa :D vergu tauta ko lai saka
СТАЛКЕР
15. februārī 23:56
Aborts anti kristietība, sātanisms.
Jānis Lulle
16. februārī 00:43
"Rolanda Holisa vēlas nosūtīt ziņu, ka "vīriešiem nevajadzētu pieņemt tiesību aktus, ko sievietes dara ar saviem ķermeņiem."" Senatores kundzei derētu atkārtot bioliģijas stundās apgūto - ka jauna dzīvība rodas, mātes miesās saplūstot spermatozoīdam un olšūnai. Tādēļ tas, kurš tiek sagriezts gabaliņos ķirurģiskā aborta laikā, lai arī ir mātes miesās, tomēr ir atsevišķs, cilvēku sugai piederīgs organisms.
Jānis Lulle
16. februārī 00:53
Pirms dažiem gadiem, pamatojoties uz Kalifornijas štata oficiālo statistiku, tika secināts, ka sievietei, kura pirmajā grūtniecībā ir veikusi abortu, nākamo 8 gadu laikā iespēja nomirt jebkura cēloņa dēļ ir lielāka kā dzemdējušajām.
Alex Da Silva
16. februārī 11:59
Tadas feministes pashas ir jasterilize. Negrib vairak par 3 berniem , lai sterilizejas, bet virietis var atrast ari citu sievieti, kas loti pat grib bernus.
Fanko Cohones
16. februārī 15:25
Laila S. - nu tad uz priekšu, sāc ar sterilizācijas popularizāciju sieviešu vidū no 40 gadiem uz augšu, pietiek cept augšā autistiskus bērnus, tu taču pati labi zini, kā ir būt autistam mūsdienu sabiedrībā - kāpēc gan likt vēl citiem cilvēkiem tādā pašā veidā mocīties? :)
Geņa Koloradoss
16. februārī 17:31
Seksisms. Olu totalitāra kontrole. Velna viltība, vai ne Laila S?
Geņa Koloradoss
16. februārī 17:36
Laila S! Apvienojieties un izveidojiet savu komūnu, rezervātu. Sametiet naudiņu, nopērkat teritoriju, dzīvojiet. ASV ir tādi aptaurēti amīši. Ar jums ir līdzīgi. Vells ir atņēmis veselo saprātu, bet domāju, ka feminisma semināri atgriež to saprātu.
Velta Martinsone
17. februārī 19:58
Mūsu večus arī vajadzētu sterilizēt...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi