Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
22. janvārī 22:06
Tie ir septiņi Bībeles grēki,kuri nāk pār Austrāliju,par to ,ka no 1865.gada sūtīja uz turieni noziedzniekus....
Ariel
22. janvārī 23:25
Tuvojas anti krista laiks, Izraelā būvē trešo templi.
Cilvēks ar suni
22. janvārī 23:34
Varbūt laiks pārdomāt un nožēlot grēkus par Austrālijas okupāciju un tās pamatiedzīvotāju - aborigēnu iznīcināšanu.Vēl pirms 200 gadiem šo zemi apdzīvoja tikai aborigēni. Bet 1770. gadā ieradās angļu ceļotājs Džeimss Kuks un pasludināja to par Lielbritānijas īpašumu.1788. gadā pirmie kuģi ar 757 katordzniekiem ieradās no Lielbri­tānijas un izveidoja apmetni vietā, kur tagad atrodas Sidneja. Līdz 1860. gadam Austrālijā tika ievesti vairāk nekā 160 000 katordznieku. Austrālijā dzīvoja apmēram 2 000 000 aborigēnu. Notika vardarbīga aborigēnu iznīcināšana un pārvietošana uz neauglīgām un tuksnešainām zemēm kā rezultātā 1921. gadā aborigēnu skaits bija samazinājies līdz 600 000 cilvēku. Aborigēnu vienīgais ierocis bija bumerangs.
Dāgs Tumšups
22. janvārī 23:49
Sabakēvič! Cik tad cietumnieku Latvijā neieveda pēc krievu okupācijas? Stučkas HESu celdami mongoļu pēcteči barakās pļēguroja, slepkavoja , izvaroja. Rīgā krievžīdi pie varas, pārsimtštukas UK breksitu vēro...Daži aborigēni laukos palikuši, koē?
Cilvēks ar suni
23. janvārī 03:30
Dāgam Tumšupam. Varbūt palieto kādas ripiņas smadzeņu darbības un atmiņas uzlabošanai, jo rakstā ir runa par Austrāliju un tās kataklizmām. Kādā sakarā tu piepini ebrejus, krievus, mongoļus, Stučkas HES. Sajūta tāda, ka lai par ko būtu būtu komentāri – vai par kulināriju, vai sportu, tu vienmēr būsi klāt ar saviem «Rīgas krievžīdiem», vai «mongoļu pēcteču pļēgurošanu barakās, slepkavošanu, izvarošanu. Kāpēc tev tāds akls naids pret ebrejiem? Viņi tev no mutes maizes kumosu izrāva? Un ko tev izdarījuši kaimiņos dzīvojošie, jeb pie blakus virpām strādājošie krievi? Vai viņiem par līdzīgu darbu maksā vairāk, jeb viņiem elektrība un Maksimā produkti lētāki. Mūsu prezidentam Levitam tēvs ir ebrejs, Burovs ir krievs, bet vai no tā viņi ir sliktāki, starp citu Aivars Lembergs liekas ir īsts latvietis.
Dzintars Lielais
23. janvārī 07:17
>Dāgs Tumšups: ar glupību neplātās, Stučkas hesa nekad nav bijis,bija Pļaviņu hes,tieši tāpat kā šodien. Idiots!
Ādolfs Nāks
23. janvārī 12:14
Jēkabpilī var pajautāt par A. L. vecākiem. Kāda starpība, kas Pļaviņu HES Stučkā cēla, jo uzcēla. Un nu jau 50+ gadus kalpo. Gluži kā RVR eļektričkas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi