Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
13. janvārī 18:38
Sods no trīs gadiem? Par 3 cilvēku slepkavību? Mūža ieslodzījums ka minimums, bet labāk būtu nāves sods.
Ligita Voitkāne
13. janvārī 19:15
Tik tiešām sodi ir absolūti nesamērīgi! Pat ja tie būs 12 gadi...tā ir pārāk maza maksa par trīs cilvēku dzīvībām. Nesaprotu, kāpēc likums pret šiem kretīniem ir tik saudzīgs?! Viņi nemainīsies nekad!
Tuudalu Cuuka
13. janvārī 20:24
Tikai un vienīgi NĀVESSODU!!! Tas (nevis viņš) nav pelnījis dzīvot!! Tā nabaga džeka vietā, kurš palika bez sievas un meitiņas, es to mūdzi atrastu un nogalinātu, kaut pēc gadiem, kad iznāks no cietuma. Veltītu tam visu savu dzīvi, lai tuvie un mīļie, nevainīgi bojā gājušie cilvēki tiktu atriebti!
Эгон Волк
13. janvārī 22:43
8 mēnešus vecu nosaukt par sievieti - to laikam spēj tikai īpaši žurnālistikas talanti...
Alex Da Silva
14. janvārī 02:58
Bija un bus shadas avarijas, kamer likumi nemainisies. Paprove izmantot ieroci nozieguma un nekad vairs nedabusi ierocha atlauju.Bet dzerajshoferis pec paris gadiem atkal var sesties pie stures. Un nekad shie cilveki nemainisies. Pats zinu cilveku Riga, kas jau 3 reizes par dzershanu tiesibas zaudejis. Un domajiet tas vinam trauce talak dzert? Tas ir tikai laika jautajums, kamer shis kems kadu nogalinas. Pagaidam vinsh regulari iebrauc stavvietas vartos. Veikals 200 metrus no majam, bet redz pakal papildus snabim ar autinu jabrauc. Dzerajshoferi jatiesa, ka potencialie slepkavas. apsedies pie stures dzeruma in uzreiz kadus gadus 5 cietuma.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi