Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sāremā dzērājšoferis-recidīvists nogalina vienas ģimenes trīs paaudžu sievietes
Sestdien Igaunijā, Sāremā salā, notika traģiska avārijā: dzērājšoferis nogalināja viens ģimenes trīs paaudžu sievietes. (Foto: ekrānuzņēmums no err.ee (Igaunijas televīzija))

Sāremā dzērājšoferis-recidīvists nogalina vienas ģimenes trīs paaudžu sievietes 3

Pasaulē
2020. gada 13. janvārī 18:33 2020. gada 13. janvārī 18:33
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Dzērājšoferis-recidīvists sestdien, 11. janvārī, uz šosejas Igaunijas salā Sāremā autoavārijā dzīvību izdzēsa vienas ģimenes trīs paaudžu sievietēm. Ceļu satiksmes negadījumu izraisīja autovadītājs, kurš pie stūres bija sēdies 3,7 promiļu reibumā, un šis nebija pirmais ceļu satiksmes negadījums, ko viņš izraisīja būdams dzērumā.

Neskatoties uz to, ka dzērājšoferis jau vairākas reizes bija tiesāts par braukšanu dzērumā, viņš strādāja savā profesijā – par automehāniķi un tālbraucēju šoferi.

Avāriju izraisīja 34 gadus vecais Andress Reinarts, kurš uz salas bieži nedzīvoja, jo parasti bija devies savos darba uzdevumos. Reinarts strādāja par tālbraucēju šoferi, kaut arī viņam jau vairākkārtīgi bija atņemtas tiesības un viņš par braukšanu dzērumā bija notiesāts ar nosacītu cietumsodu.

Traģiskais negadījums notika sestdien ap pulksten 14.45, kad policija saņēma izsaukumu uz negadījuma vietu, kur bija notikusi sadursme starp „Audi” un „Volvo” markas automobiļiem. Reinarts ar „Audi” pārgalvīgi apdzinis citus transportlīdzekļus, kamēr „Volvo” gaidīja pagriezienu uz ceļu pa kreisi. Uzsākot šo manevru, „Audi” lielā ātruma ietriecās „Volvo” sānos, kā rezultātā spēkrati tika sadragāti un aizmesti katrs uz savu ceļa pusi. Jāpiezīmē, ka negadījuma vietā apdzīšanas manevrs nebija atļauts.

Negadījumā bojā gāja 27 gadus vecā „Volvo” vadītāja, viņas 58 gadus vecā māte un tikai astoņus mēnešus vecā meitiņa. Avārijā izdzīvoja tikai 37 gadus vecā autovadītājas māsa, kura ir stāvoklī – viņa ar helikopteru tika nogādā slimnīcā un šobrīd cīnās par savu dzīvību. Tagad bez mātes palicis vēl viens bojāgājušās vadītājas bērns, bet viņas vīrs kļuvis par atraitni. Tāpat slimnīcā tika nogādāts arī avārijas vaininieks.

Sākotnējā policijas informācija liecina, ka Reinarts bija 3,7 promiļu reibumā, un viņš drāzies vismaz ar 138 kilometru stundā ātrumu, raksta postimees.ee.
 
„Aptuveni desmit kilometrus pirms negadījuma vietas patrulējušie policisti ar radaru fiksējuši jau minēto „Audi”, kas traucās vismaz ar 138 kilometriem stundā. Policisti ar dienesta mikroautobusu mēģinājuši viņu noķert, bet drīz vien viņu pazaudējuši no sava redzesloka. Viņi pat nepaspēja viņam dot signālu par nepieciešamību apstāties," plašsaziņas līdzekļiem komentāru sniedza vietējās policijas pārstāvis.

„Dzīve tomēr ir netaisnīga. Nevar noticēt, ka viss šis var notikt ar taviem tuviniekiem,” sociālajos tīklos ierakstījis kāds bojāgājušo radinieks.

Saistītās ziņas

Jaungada brīvdienās pieķerts liels skaits dzērājšoferu
Jūras spēku dižmatrozis Sendijs no trases noceļ divus dzērājšoferus 24
Dzērājšoferim, kura izraisītā avārijā Rīgā gāja bojā cilvēks, piespriež 7 gadu cietumsodu 2

Jāteic, ka šis nav pirmais ceļu satiksmes negadījums, ko izraisījis Reinarts. 2012. gada oktobrī viņš ar „Mitsubishi”, būdams alkohola reibumā, traucās ar 180 kilometru stundā lielu ātrumu. Par to policija viņu sodīja ar sešu mēnešu ilgu nosacītu cietumsodu. Savukārt 2017. gadā viņš uz šīs pašas autošosejas, uz kuras notika traģiskais negadījums, ignorēja policijas prasību apstāties un aizmuka no likumsargiem. Par šo pārkāpumu viņš 15 diennaktis pavadīja aiz restēm. Tagad viņu var tiesāt par braukšanu dzērumā, kas izraisījis cilvēku nāvi. Par šādu pārkāpumu Reinartam var draudēt no trīs līdz 12 gadiem ilgs cietumsods.

Citi šobrīd lasa

Efektīgas virsdrēbes un stilīgi mājas tērpi: kas būs modē 2021. gadā
"Klauns no Berlīnes": pilots apsūdz Navaļniju avārijas situācijas izraisīšanā dienā, kad atgriezās Krievijā 7
Agresīvi interneta lietotāji uzklūp zobārstei un pikanto bestselleru autorei Karīnai Račko 2
Skatīt visus komentārus

Дочь Трампа объявила о помолвке с нигерийским миллионером

"Лиза на колядках": Максим Галкин показал, как его дочь нарядилась коровой