Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Vecais
7. janvārī 09:55
Kāds sakars amerikāņiem ar Venecuēlas prezidentu? Viņš pats var izvēlēties, ar ko draudzēties un ar, ko nē.
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:09
Pasaules teroristi atkal satraucas! Amerikas intereses aizskartas! Draudi Amerikai Venecuēlā!
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:11
Tramps raksta Twitter katru dienu visādus terorisma draudus Iranai, Irākai un Venecuēlai, citi jau sen būtu nobanoti par tādiem atklātiem draudiem sociālos tīklos, bet Tramps nē.
Māris Strautiņš
7. janvārī 10:18
vecais.... es saprotu, ka raksti tikai rakstīšanas pēc! Bet tomēr ir vērts mazliet paintresēties par politisko notikumu norisi pasaulē un šajā gadījumā par Venecuēlu un tad tavs jautājums atkritīs pats no sevis!
Kurmis Kurmis
7. janvārī 10:24
"Krievijas uzņēmumu pārziņā tagad atrodas vairāk nekā divas trešdaļas, vairāk nekā 70% Venecuēlas naftas," >>>>Vai krievijas pederācijai nepietiek ar savu naftu,ka jāzog citā valstī?
Kurmis Kurmis
7. janvārī 10:25
dišler,lai tava krievija samaksā par okupācijas sekām 145 miljardus!!!
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:26
ASV neviens nesauca uz Irāku! Viņi paši pasludināja Iraku par Ļaunuma Asi un okupēja Iraku! Pēc tam viņi pārņēma Irākas lidlauku, un tagad par to pieprasa lai viņiem samaksā!
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:27
Man šobrīd neinteresē dažu elfu problēmas ar PSRS. Pašlaik mēs ceļam Islāma Kalifatu, un padzenam Pasaules Ļaunumu no Muslimu zemēm!
Kurmis Kurmis
7. janvārī 10:31
dišler un kas krieveliju sauca uz Venecuēlu?
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:33
ASV jāsamaksā kompensācijas vēl par Vjetnamas karu, 2 Irākas kariem, par Vahhabītu Karalistes sargāšanu, par valdības maiņām Argentīnā, Pinočeta režīma noziegumiem Čīlē par Salvadora Aliendes slepkavību, Korejas karu un daudziem citiem noziegumiem.
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:35
ASV Štati kā Kalifornija, Teksasa, Jaunmeksika - senāk bija Meksikas teritorija, kuru ASV okupēja un iekļava savā teritorijā!
Samirs Dišlers
7. janvārī 10:35
Tier nozīmē Zvērs vācu valodā.
Sēņu vecis
7. janvārī 10:36
Visas iespējamās sankcijas ir ieviestas. Vienīgais vēl ASV varētu pārstāt importēt Krievijas titānu, niķeli, palādiju un atgriezties akmens laikmetā.
Sēņu vecis
7. janvārī 10:49
Jā Texas, los angeles , san diego, new mexico , san francisco ir meksikāņu piešķirti vietvārdi, meksikāņu - spāņu valodā. Tā ir Meksikai nozagta zeme. Un jautājums paliek kad notiks deokupācija. Malači meksikāņi to paveiks no asv iekšienes, losandželosā latinos īpatsvarj au drīz pārspļaus baltādaino okupantu skaitu.
Sēņu vecis
7. janvārī 10:55
Durak noriļsk ir retā vieta pasaulē kur sagadīšanās pēc iegūst vairumu pasaules niķeli un palādiju. Tur ar uzvārījās bagātākais KF cilvēks Prohorovs. 90% asv tēraauda tiek leğēts ar kf niķeli. Ieej ebay un paskati jebkuru jeņķa tirgoto niķeļa sāli , kā nockel sulfate, chloride. Uz 25-50kg maisiem būs izcelsme Russia .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi