Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
4. decembrī 01:23
Pasaule sadalīsies blokos, un interesanti, ka Ķīna būs draugos ar RU un USA, līdzīgi kā Turcija
Onslows
4. decembrī 07:59
Ro$$ejai ir ekonomikas bloks? Tad jau ziemeķlorejā un kubā rī ir. Bet ir tak serbu izvēle, iet attīstības ceļu, vai būvēt komunismu nabadzībā!
Gzz Gzz
4. decembrī 09:52
Mjā..... Serbija vienkārši klusībā ierēc par Batjkas piedāvājumu !!! Tanī ESS klubā tak visi ir bomāri , un visi saprot ka tur lēmumus pieņems tikai Putins .
Kaspars Poišs
4. decembrī 12:22
Ja grib dzīvot bardakā, nabadzībā tad ar paRašu īstais ceļš! Nezinu nevienu valsti kas būtu pinusies ar psrs vai tagad ar krieviju un nebūtu nabadzīga.
Lāsma Kalnozola
4. decembrī 13:32
Noteikti, ka viņi nenožēlos, jo, iestājoties jebkurā blokā, kurā ir Putina Krievija - ir tik laika jautājums, kad pašu vairs nebūs.
aivo davidson
4. decembrī 15:20
Nu mēs patreiz esam Rietumu blokā, bet kādēļ tad esam 3šā nabadzīgā valsts Eiropas Savienībā!? Kopš 2000 gada esam zaudējuši minimums 500.00p 600 000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Tas ir nespgāžams fakts! Man nav nekāda sakara ar Krieviju, bet kādēļ daudzi cilvēki kas nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!??
Jānis Rusiņš
5. decembrī 15:51
Mēs esam Eiropā ar pliku dibenu un vīzēm kājās, un iedzīti nabadzībā, verdzībā parādu jūgā, sākat vienreiz loģiski domāt ar smadzenēm!!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi