Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Nav Svarīgi
14. novembrī 08:15
Ciematā ar miljons iedzīvotāju :D Atgādina Latviju.
Cilvēks ar suni
14. novembrī 09:44
Te jau ir redzami migrācijas iemesli - alga 2,6 $ dienā, redzams arī kāda ir izglītības kvalitāte valstī, tāpēc jau arī cilvēciņi bēg no savas valsts " laimīgās zemes meklējumos". Rietumu aviokompānijas, lidostas īpašnieki aplaupa vietējo personālu un noteikti jau arī kontrabandisti, lai būtu pēc iespējas vairāk klientu, apraksta dzīvi Eiropas valstīs kā Leiputrijā, kur piena upes tek ķīseļa krastos, kur maksā pabalstus, baro viņus un katram vēl iedod Mersedesu un māju. Tā kā tā situācija vairāk atgādina video sižetus no sadaļas "Stulbs un vēl stulbāks" , Eiropieši kokā zāģē zaru uz kura paši sēž.
Agris Aboltins
14. novembrī 12:35
Šitāds raksts par vienu nēģeri, kas "novēlies" no debesīm. Re, tai bedrē tagad var puķes iestādīt.
Astrīda Straumane
14. novembrī 13:43
Jau 2.raksts pēc kārtas par nelaimīgiem bēgļiem.Padomājiet labi,vai tik aprobežoti cilvēki (viens ielīdis šasijā,otrs furgona saldētavā)vispār var atrast normālu darbu?Vai Eiropā viņi spētu paši sev nodrošināt iztiku?Un tad vairums ķeras pie noziegumiem.Par noziedzniekiem viņi ir kļuvuši jau nelegāli šķērsojot robežu-tas jau ir likuma pārkāpums.Tad jau žēlosim un būsim toleranti pret visiem noziedzniekiem ne tikai pret šiem tumsoņiem.Jāsargā Eiropas ārējās robežas.Austrālija visus kuģus un laivas atgrieza atpakaļ un ,,bēgļu,, straumes uzreiz apsīka
Perpetuja
14. novembrī 15:15
Kuru interesē, kas bija tas cilvēks, kurš i neaizdomājās par to, ka šādi ceļojot izdzīvot nav iespējams un, ja arī nonākot UK bez dokumentiem viņu nekaz labs negaidītu. Uzrakstiet labāk par čali, kurš izdzīvoja, jo sēdēja metru nostāk, tā bija viņa otrā dzimšanas diena un es gribētu uzzināt kā viņš jūtas.
Ine Jane
14. novembrī 15:43
Tā ir, ja pietrūkst loģiskās domāšanas un skolā nemāca (vai nemācās) par temperatūras izmaiņām augstumā. Bet kopumā - viss kaut kā murgaini izklāstīts un sarakstīts - apmēram tādā izteiksmē, kā to varētu izdarīt kāds no tiem nolaistā ciema miljons iedzīvotājiem.
Madara Siliņa
14. novembrī 16:17
Interesanti gan-pats izkrita,bet soma palika.Kāds var iebilst,ka soma būs bijusi piesieta,tad kāpēc nepiesēja arī sevi?
Agris Aboltins
14. novembrī 17:15
Madara, tur vietas ir gana. Arī viņš nebūtu izkritis, ja būtu dzīvs. Bet, ko var gribēt no analfabēta, kurš neko nezin par temperatūru tādā augstumā, kā arī par gaisa, teiksim tā, trūkumu. Pie kam izdzīvot astoņas stundas tādā režīmā, domāju, nav iespējams.
Beerdrinkers Von Kowelenz
14. novembrī 20:02
Miris piezemējās? Mjortvim prizemļisa??? Sorry, jūs esat absolūti idioti! Tas vairs nav smieklīgi:(
Beerdrinkers Von Kowelenz
14. novembrī 20:20
Un, ziniet, bez pieturzīmēm, nevar saprast- viņš jūnijā mira, jeb jūnijā "piezemējās"? Dalbojobi, latviski nav tāds vārds, kā "piezemēties", krieviem ir prizemljatsa! Latviešiem ir vārds "piezemēts", bet tas nozīmē pilnīgi ko citu. Vēl, tas "Vīrs, kurš nokrita no debesīm", izklausās, kā literāra darba nosaukums. Ne ne, Elmār, tev pašam nav kauns par taviem kolēģiem? Ko mūsu, latviešu valodas skolotājas, 24.vsk par to teiktu?
Agris Aboltins
14. novembrī 21:36
Alusdzērāj, Tavs pēdējais komentārs ir vienkārši SUPER 😂😂😂
Raimonds Polis
16. novembrī 16:15
Ja tie pajoļi ielin fūrē vainīgs ir šoferis,nu tad kāpēc nekur neraksta ka tagad vainīgs ir pilots.Pilots viennozīmīgi jāsoda par cilvēku kotrabandu,un slepkavību.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi