Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
2. novembrī 07:37
Vai patiesi, Kas Jauns drukātāji uzskata, ka Latvijā ir daudz cilvēku kuriem varētu interesēt cik rubļus izmaksā krievu SIM kartes viesabonēšana Irānā? Kārtējā ziņa no krievzemes kuru pilnībā var nezināt.
Sandra Kopštāle
2. novembrī 08:32
Neticēsi, Svētais Naivums, cik viņu Latvijā ir daudz! Palasi kaut vai Dabas dati.lv forumu, diskusiju sadalu.
Svētais Naivums
2. novembrī 08:34
> Sandra KopštāleŠodien 08:32 Un tiešām visiem dabas draugiem ir svarīga krievu kartes viesabonēšanas izmaksas Irānā, tiešām?
Māris Strautiņš
2. novembrī 08:53
Kas jauns vadītājam ar kāju pa di..su. krāj bonusus tikai ar stāstiem par krievušku.
Agris Aboltins
2. novembrī 09:10
Svētais Naivums...., ne jau interesē, cik maksā īsziņa, bet interesē putni. Pēc virsraksta tak nesaprast, kas īsti noticis. Vismaz ir izskaidrots.
Sandra Kopštāle
2. novembrī 09:43
Arī mūsu un igauņu putniem ir raidītāji Sekojam migrācijas kartem utt. Tas viss maksā naudu, brīvprātīgi ziedojam tiesraizu un aparatūras uzturēšanai.Tapec šāds negadījums raisa interesi un jautājumu - kas, ko, kāpēc? Mūsu putni arī lido pāri Tuvo Austrumu valstīm lai tiktu Āfrikā.
Kaspars Poišs
2. novembrī 10:10
Tas tāpēc ka dzeržavai nav sava GPS, jāslēdzas caur simku pie pindosiem!!!
Māris Strautiņš
2. novembrī 10:41
Kas jauns vadītāju jāatlaiž!
Svētais Naivums
2. novembrī 11:30
> Agris AboltinsŠodien 09:10 Par ko tu rakstā izlasīji vairāk par viesabonēšanu un rubļiem vai putniem un to pārlidojumiem?
Svētais Naivums
2. novembrī 11:36
> Sandra Kopštāle Šodien 09:43 Redzi Sandra, Mūsējie arī seko līdzi melnajiem stārķiem, bet neesmu dzirdējis, ka būtu jāvāc nauda Irānas trafika apmaksai. Vairāk pat kaut ko komentēt ir pretīgi. Kāpēc mums ir jāstāsta to, ka krievi nevar savu zinātni nofinancēt, mums ir pašiem sava arī pietiekoši nabadzīga, taču ne tik nabadzīga.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. novembrī 12:06
Bet man raksts likās interesants.
Agris Aboltins
2. novembrī 12:15
Tiešām Naivums... "Ornitalogus gandrīz izputina ērgļu īsziņas no Irānas "...., zini, ir gan interesanti, kā tas var notikt un šeit bez tarifu pieminēšanas nu nekādi. Redz, bija rakstīts, ka putni ligzdoja "nezonā", tāpēc SMS pienāca tikai tad, kad bija sakari. Un ko Tu rej uz Krieviju, kurā neatbalsta savējos. Vai tad Latvijā kāds baigi atbalsta ornitalogus?! Tādam Kariņam pie dirsas tie putni, arī LMT nedos SMS par brīvu. Pasarg Dies, atraut no sevis kaut kumosu. Tu tāds pat.
Svētais Naivums
2. novembrī 12:22
> Agris Aboltins Šodien 12:15 Cilvēk neadekvātais, kāds sakars rakstam ir ar Kariņu? Tev ar galvu ir bēdīgi, tad labāk neraksti komentārus. Latvijā baigi kādam, īpaši vajag kādu ornitalogu atbalsta programmu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi