Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 19. oktobrī 08:10
Nu lūk,viss skaidrs...slims bērns...ar mutismu..daune
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 19. oktobrī 08:36
Nav labi smieties par slimiem cilvēkiem,bet so meiteni acīmredzot kāds ir mērķtiecīgi padarījis par izklaides objektu citiem
Ingus Kuplais
2019. gada 19. oktobrī 09:12
Agrāk diagnoze ierobežoja, tagad sniedz iespējas... :(
Sonata Tweet
2019. gada 19. oktobrī 09:53
Ka vecaki var pielaut slima berna izmantoshanu? Sitais pasakums, manuprat, ir parsniedzis jebkuras robezas
Rita MT
2019. gada 19. oktobrī 09:58
Šai meitenei atsaucīgus vārdus veltījis arī cilvēks, kuru pazīstu personīgi, ļoti mīlu un cienu. Tas ir brīnišķīgs vācu aktieris Hanno Kofflers.
Egle
2019. gada 19. oktobrī 10:06
Greta ir forša meitene, labāka par trulajām, stulbajām postpadomju pastalām un vati
Egle
2019. gada 19. oktobrī 10:08
Tāda Greta ir pārāka par jebkuru trulu, stulbu, postpadomju, aprobežotu latvieti, par jebkuru
Cilvēks ar suni
2019. gada 19. oktobrī 10:41
Varbūt tagad ir "kīčīgi" būt ar diagnozi? Varbūt ka tevi tikai tad dzird ja tev ir diagnoze? Varbūt ka diagnoze tagad daudziem ir sava veida "Ausweis",, lai atvērtos kabinetu durvis, jeb arī lai ar gumijas "demokratizatoru" tev neiedotu pa galvu? Kā tu aiztiksi slimu bērnu, savādāk tāds kluss "purkšķis" vien iznāktu, vienkārši skuķis negrib mācīties, bet sēž un protestē, sanāks vēl ziepes vecākiem. Vēl arī kā ir ar to plaši un bieži uzsvērto privātumu, šeit ir nepilngadīga bērna sejas foto bez aizēnojuma, šeit ir visiem publicēta medicīniskā diagnoze un neviens par to nesatraucas? Vairāk izskatās pēc vecāku virzīta kivičs 2 biznes projekta, vienīgi mērogs lielāks.
Rudite Barda
2019. gada 19. oktobrī 11:24
Egle, tu vel aizvien nespej pardzivot to, ka tavs letais pidars tēvs tevi draza dirsaa? Bernibas trauma? Nabaga trulais dziivnieciņ, nomierini juutas.
Svētais Naivums
2019. gada 19. oktobrī 11:35
> Egle Šodien 10:06 Grēta ne par vienu nav PĀRĀKA, VIŅA TIEK BRUTĀLI IZMANTOTA. Tev kā minoritātei to pirmajam bija jāsaprot. Tevi taču izlieto katru dienu?
Svētais Naivums
2019. gada 19. oktobrī 11:51
> Cilvēks ar suni Šodien 10:41 Nu bet, vai tad slikti meitai izglītību nevajag - viņa par DABU CĪNĪSIES. Jauns trends macīties nevag vispār visi tikai cīnīsimies. Cīnīsies visi - par mediķiem, par skolotājiem, par skolēniem par dabu, par atkritumiem. KURŠ BEIGU BEIGĀS STRĀDĀS UN RADĪS PIEVIENOTO VĒRTĪBU????
Stepesvilks
2019. gada 19. oktobrī 12:11
2015. gadā Grēta .... pārstāja lidot ar lidmašīnu. -------------------------- Fantastiski! Nez cik iedzīvotāju ir Latvijā, kas savā mūžā vispār nav varējuši atļauties lidot ar lidmašīnu. Varbūt tie ļautiņi katrs ir pelnījuši pa vienai Monako jahtai un Tesla auto, jo tie apriori ir zaļāki kopš dzimšanas par tādu grētu. Un cik ir pašizmaksa, un kā tā veidojas gan smalkajai jahtai, gan Tesla auto, to jau tas mazais cilvēciņš ar pikto sejiņu nesaprot un diez vai sapratīs.
Runājošā galva
2019. gada 19. oktobrī 12:58
Vai tik nebūs tā, ka pēc gadiem 15, kad aptrūksies naudas un popularitātes, pēkšņi atcerēsies, ka kāds no slavenajiem atbalstītājiem ir izmantojis Grētu...
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 19. oktobrī 13:36
Jauki, ka meitene ar diegnozi ir atradusi savu vietu dzīvē, kaut ko, dēl kā ir vērtts dzīvot un cīnīties. Bet no otras puses, ir pretīgi apzināties, ka politiķu pkuļi izmanto šo patieso un naivo meiteni, lai "kruķītu"" savus biznesus un pelnitu naudu uz viena naiva un nevesela bērna rēķina. Visas tās diagnozes jau zrī ir aiz matiem pievilktas. Kurš ir mūsdienās spējīgs un tiesīgs apgalvot, ka kādai cilvēciskai būtnei ir tāds vai šitāds sindroms, jo viņu domāšana un attieksme pret pastāvošo iekārtu neitilpst nekādos rāmjos attiecībā pret valdošās elites uzspiesto viedokli par pareizo attieksmi pret lietu kārtību pasaulē. Savā ziņā, meteene ar "diagnozi" ir spējīga iet pret šo straumi, jo viņai neviens neko nevar pārmest, jo viņa taču pēc oficiālajiem kritērijiem ""nav normāla". Bet ļoti "normāli" ir visi šie Trampi, Putini, KImi un pārējie kretīni, kuri grib uzspiest savu slimo viedokli visai pārējai pasaulei.
Egle
2019. gada 19. oktobrī 14:00
Rietumos nevienam diagnozes neinteresē, cilvēks ir cilveks , tas tik padara cilvēku īpašāku, vienkārši viena personības šķautne, kas katram ir savādāka, tas tik trulajām, pabirām pastalām diagnoze ir kaut kas par ko kaunēties un uzskatīt par mezvērtīgumu, jo pašas jūtas un lielākoties, pamatoti, par eiropas trulām noksrandušām aprobežot'ām pabirām.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi