Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
10. oktobrī 20:26
Kāpēc NATO dalībvalsts uzbrūk neatkarīgajai Sīrijas valstij ?
beerdrinkers
10. oktobrī 20:52
Nevēlos Vācijā redzēt jaunu sīriešu baru.
Dzintars Lielais
10. oktobrī 21:08
Kāpēc ASV aizmuka? Viņiem ar Turciju kaut kas sarunāts?
janka
10. oktobrī 21:25
NATO STYLE
Ivo Yeblis
10. oktobrī 21:31
pipec, likās ka uz brīdi miers, nē bl**, atkal kādam jāsāk kipish.
Cilvēks ar suni
10. oktobrī 22:30
Welcome To My Country (Latvia) - https://www.youtube.com/watch?v=9RuNWWdhHSo Turki tagad ātri atbrīvosies no visiem bēgļiem.
Juris Kirilovičs
10. oktobrī 22:39
Irāka paskatījās, kā ASV okupēja Irākas koloniju - Kuveitu, Sīrija paskatījās, kā ASV okupēja Sīrijas koloniju - Irāku. Pirms tam visi priecājās par karu (okupāciju 1 vārtos) Irānā. Nu ir pienācis arī Huseina atvadu runas pēdējiem ienaidniekiem - ali ba ba - Sīrijai, lai to pataisītu par baltu, restotu tualeti.
beerdrinkers
10. oktobrī 22:40
Lai Turcija pieņem tos bēgļus! Eiropā pietiek!
Cilvēks ar suni
10. oktobrī 22:42
Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) atbalsta darba tirgus atvēršanu trešo valstu pilsoņiem. Šādu nostāju politiķe pauda šodien notikušajā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) atklātajā valdes sēdē, kurā norādīja, ka solis trūkstošā darbaspēka problēmas risināšanas virzienā ir darba tirgus atvēršana trešo valstu pilsoņiem, kuriem jāatvieglo uzturēšanās nosacījumi.
beerdrinkers
10. oktobrī 23:05
Pats debilākais- karu sāka NATO valsts!!! Nav iespēju UK, Francijai, Vācijai palīdzēt Sīrijai!!! NATO valstis nevar iet pret NATO valsti:(((
Renārs Zeire
10. oktobrī 23:06
Egle kas tev ir pret musulmaņiem ? Viņi nav cilvēki ? Pats runā par savu peģiku atbalstīšanu , bet musulmaņus diskriminē? Vecais tev kaut kā neliekas tas dīvaini? Un čaļi visi musulmaņi nav teroristi un kaujinieki , ja tev nav pielecis tas . Un šeit Turcija domā ka apkaros Sīriešus ? Tiešam? Šī tauta cīnisies 100 gadu un ne viena nācija nespēs viņus apspiest , tāpat kā Afgāņus , Irakiešus un citus . "Melnie" nekad nepadosies . Lai cik liela nācija censtos viņus iekarot ar spēku .
beerdrinkers
10. oktobrī 23:10
Varbūt izslēgt Turciju no NATO? Ir NATO statūti, nevar NATO valsts vienpersoniski sākt agresiju pret citu valsti! Tas neiet krastā.
beerdrinkers
10. oktobrī 23:16
Starp citu, šis ir bezprecedenta gadījums, kad NATO valsts iebrūk svešā zemē. Tā bijis nav.
beerdrinkers
10. oktobrī 23:26
Tas ir vāks, Turcija var darīt ko grib. NATO gaisa spēki ātri vien agresoru, tieši šajā gadījumā, apturētu! Bet nevar, jo Turcija ir NATO. Vāks:(((
beerdrinkers
10. oktobrī 23:31
Lab', es tikai alu dzeru. NATO padomās, ko ar Turciju darīt. Turkiem tas neies nekādā vīzē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi