Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Jānis Mežeckis
2019. gada 8. oktobrī 08:42
Pats par sevi saprotams, ka informatīvā telpa mūsdienās ir pārbāzta ar visdažādāko informāciju, kuras ticamības procents ir labi ja 10%. Informācija tiek pasniegta nevis tāda kāda tā ir, bet tendenciozi sagrozīta un tā, lai panāktu kādu konkrētu auditorijas reakciju. Un diemžēl visvairāk tas jau nu šķiet attiecas uz oficiālo presi, tādēļ nav brīnums, ka cilvēki sāk jautāt visu, kas iepriekš licies pašsaprotams un sāk meklēt informāciju alternatīvajos medijos. Ne jau velti ASV prezidents lielu daļu oficialo mediju gigantus dēvē par viltus ziņām jeb fake news. Tas cilvēks zin, ko runā, lai arī oficiālā prese visiem spēkiem cenšas viņu padarīt par klaunu. Vismaz viens no iemesliem varētu būt operācija MOCKINGBIRD, ko gadu desmitiem CIP veic, lai ietekmētu masu mediju saturu. https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mockingbird . Kas liek domāt, ka šeit uz vietas nav nekādas iejaukšanās no ārējo spēku puses masu mediju darbībā. Ir jābūt stipri naivam, lai ticētu oficiālajai presei ;) Romāns "Bailes" šķiet diezgan ticami ataino vietējo virtuvi. Domājiet ļaudis!
MP ツ
2019. gada 8. oktobrī 09:49
Es ar tavas māsas kļēpī gribu būt 🦄 💩 🙈 🥺 😂😂😂😂
Gunārs Puriņš
2019. gada 8. oktobrī 12:31
Ja vien kādam nav hroniska nepatika pret kr.val., par 5G kaitīgumu diezgan pamatotu viedokli var redzēt jutubes kanālā- KRAMOLA. https://www.youtube.com/watch?v=BK0F678NcqU&t=1s 5G АПОКАЛИПСИС – УГРОЗА УНИЧТОЖЕНИЯ . ШАПОЧКА ИЗ ФОЛЬГИ НЕ СПАСЁТ ОТ СОТОВОЙ СВЯЗИ ПЯТОГО ПОКОЛЕНИЯ
Samirs Dišlers
2019. gada 8. oktobrī 13:21
Dezinformācija kādam parasti ir izdevīga, tāpēc - kas vienam informācija, tas citam dezinformācija! Ja jūs piederat cilvēku grupai, kam dotā dezinformācija ir izdevīga un izdevīga jūsu plāniem un mērķiem dzīvē - tad tā ir izcila informācija!
Ika Uta
2019. gada 21. novembrī 10:59
kasjauns - cionistu rupors!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi