Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
dīzeļgalva
2. septembrī 18:30
Man patīk ar savu e38 740d naktī kārtīgi izrādīties smukajam meitenēm un uzgāzēt. Tas tik ir dzīvnieks !!
Tīras Rīgas debesis
2. septembrī 18:40
Rīgā savukārt neviena nekontrolēti zemi tieši virs namu jumtiem bezpriģelā lidinās NATO helikopteri, kam piekāst kā viņi kādam ļoti traucē.
Baibiņa
2. septembrī 18:47
Kādi tev tur helekopteri, mani traucē, ja mazie gailēni pa ielām naktī ar saviem močiem gāzē kā aptjirsušies. Tā jau ir tīša miera traucēšana. Nato ir misija.
haha
2. septembrī 18:49
mans bumers ir daudz skaļāks par tiem mazajiem sūd@ močiem. un daudz ātrāks.
sodit!
2. septembrī 18:50
ari latvija vaidzetu tadus uzstadit un tad visus kuriem par daudz sodit!
Nu nu
2. septembrī 18:51
Pirmajiem kam es pievērstu uzmanību ir motoroleristi ar sporta izpūtējiem, es viņiem vispār konfiscētu motorolerus uz ceļa, ja nav prāta tad nevajag arī motoroleru
haha to sodit
2. septembrī 18:52
un citu neko jau tāpat neprotam! uzlieciet labus ceļus ārpus Rīgas, ar līkumiem un laukumiem. tad tur ārdīsies. Tagad jau mazas izvēles iespējas.
Un tanī pat laikā
2. septembrī 19:17
pēc JEVROPAS direktīvas uzstādīsim elektroautomobiļiem kaut kādu trokšņa avotu.....
Beeeet
2. septembrī 19:19
Latvijā arī tādus vajadzētu. Un sodīt visus baikerus pēc kārtas. Tas jau nav izturams, ka viņš piebrauc un apstājas pie luksafora tukšgaitā un logi dreb. Jābrīnās, kā viņi skates iziet? Tiešām maina izpūtēju pirms skatēm? Jo tādiem trokšņotājiem skate nepienākas. Jābrīnās, kā viņi paši to skaņu var paciest visu laiku.
valsts vara ir mēsls
2. septembrī 19:29
Nezinu kā Francijā, bet pie mums šajā jautājumā nevajag nekādas sarežģītās tehnoloģijas tā iemesla dēļ, ka cilvēki būtu laimīgi, ja tiktu darītas visvienkāršākās lietas. Pie mums policistu nav uz ielām vispār. Ja retu reizi kāds policists pagadās, tad viņš ar nekārtību cēlājiem nenodarbojas vispār, ignorē visus pārkāpējus !!! Latvijas valsts kā arī Rīgas domes trulā (!) vara vispār neko nedara trokšņotāju-idiotu apkarošanā, lai gan sodīt trokšņotāju un gūt vēl papildus ienākumus valstij ir vienkāršāk par vienkāršu.
Miers Eiropā
2. septembrī 19:40
Lai gan bērnišķīgo un mazattīstīto baikeru trokšņainā ārdīšanās normālam pilsonim ir pretīga, atzīmēšu, ka mani iepriecina periodiska NATO gaisa spēku parādīšanās Latvijas debesīs. Jāatzīmē, ka šajās brīvdienās, sestdien, NATO iznīcinātāji tieši atkal tika redzēti. Es tikai gribētu, lai viņi lido zemāk, demonstratīvāk, tā ka tos labāk redz (noderīgi tos iznīcinātājus redzēt ir arī vatņikiem). Šāda gaisa spēku parāde dod drošuma un pat mājīguma sajūtu. Eiropa ir mūsu mājas.
:D
2. septembrī 19:58
Oho! Te drīkst komentēt! Bet par 1940.gada sarkanā komisāra Jonasa dēlu Egīlu gan nedrīkst komentēt.... :D
Decoy
2. septembrī 20:10
Person already sinned. Everything else takes time to recover. Stress, coffee, etc. damaged nerves.
jaajaa
2. septembrī 20:19
...:D...labs sākums...es arī uzskatu, ka tos Harleja tipa parkšķus no pilsētu ielām ir jāaizvāc...:)
Godman
2. septembrī 20:48
Gaso priekšniece tad nevarēs staigāt pa ielām un purkšķināt

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi