Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
2019. gada 29. augustā 06:12
Šis ir mūsdienu preses fenomens. Lai kdas šāusmas arī nenotiktu, - svarīgi ir tās laicīgi pasludināt par mītu. Varētu kautvai Austrālija nogrimt,- "nē tas ir tikai mīts"
Dzintars Lielais
2019. gada 29. augustā 06:48
Makarons atkal izblamējies! Tas nu ir dulls vecis!
Mairis Kālis
2019. gada 29. augustā 08:04
"... kas būs tik drosmīgs pateikt, ka nav vainojams neviens..." (c) M.Melgalvs. Tauta vienmēr ir pavilkusies uz primitivizētām idejām un viltīgi manipulatori to visos laikos ir izmantojuši. Bet nu visu cieņu tiem pētniekiem un arī par šāda raksta pārpublicēšanu. Mūsdienu zaļās histērijas apstākļos paziņot, ka īstenībā Amazones meži nedeg vairāk kā parasti, ka viņi nemaz nav tādas "pasaules plaušas", bet gan ir oglekļa neitrāli vai, ka cilvēka darbība īpaši nav vainīga klimata pārmaiņās - klimats cikliski ir mainījies visā Zemes vēsturē - tas ir ļoti, ļoti drosmīgi. Apmēram, kā Viduslaikos publiski apšaubīt to, ka Marija bija jaunava. Lai gan tas būtu tikai loģiski jebkuram domājošam cilvēkam, bet Inkvizīcijas pagrabi un publiskas eksekūcijas ļautiņiem par prieku būtu garantētas. Piemēram, pamēģiniet kādam zaļajam fanātiķim ar skaitļiem parādīt, ka vaļi masveidā metas krastā, jo kopš medību aizliegšanas populācija ir kļuvusi pārāk liela (tādi pašregulācijas mehānismi ir daudzām sugām - arī cilvēkiem suicīds pārapdzīvotās lielpilsētās) vai, ka no atkritumiem, t.sk., plastmasas atkritumiem nelaimīgais veikala maisiņš pēc masas veido 0.00necik %. Redzēsiet reakciju!
Onslows
2019. gada 29. augustā 08:39
Klimata pārmaiņas risinās problēmu ar cilvēku pārapdzīvotību!
Dzintars Lielais
2019. gada 29. augustā 11:06
Galvenais , ka bars stulbu pastalu tic ,ka deg zemes plaušas. Užas!
aija ungure
2019. gada 29. augustā 12:38
Saprast kas ir kas mūsdienās ir ļoti grūti. No vienas puses nosaukums "pasaules plaušas" ir emocionāls. No otras puses ir droši vien pieejami skaitļi, cik konkrēti skābekļa tiek saražots. Tāpat par pasaules otru plaušu varētu nosaukt Sibīrijas mežus, kuri arī deg. Vai tas, ka Markons un Madonna publicējuši vecas fotogrāfijas, padara problēmu mazāku? Var taču atrast satelītattēlus no šī gada. Atzīšos, ka man tas prasītu laiku. Ticēt vadošajam speciālistam, pie tam vienam, kura vārdu es dzirdu pirmo reizi? Ja pēc jau ilgstoši notikušām plašām demonstrācijām tāds beidzot ir uzradies? Agrāk nebija tādu iespēju apmainīties ar informāciju, bet izrādās, ka iespēja vien neko nedod, jo informāciju nevar pārbaudīt.
Andris Saulite
2019. gada 29. augustā 12:50
DRAUSMĪGA TUMSONĪBA PIE LIBERĀĻIEM --- ''BRĪVĪBA NO GALVAS '' ===================================================================================================================== == ts.. ''oglekļa aprites'' bilance uz planetas jebkurā situācijā paliek ''pa nullēm '' --- [[[ tāpat ''skābekļa aprites bilance'' paliek pa nullēm]]]] ======================================== ĻOTI VIENKĀRŠOTI :: zaļie augi no CO2 + H2O sintezē cieti , koksnes celulozi , augu eļļas utml ''degošu figņu"" - gaisa slāpekli . mikro , makro -elementus un citus ''būvmateriālus""neņemam verā ----- fotosinrtezes rezultatā izdalās ļoti minimāls daudzums skābekļa --- ABSOLŪTO VAIRUMU atomārā SKĀBEKĻA (( ozonu-- O3 sintezē jonosfēras zibeņi )) planeta dabon Saules starojumam -- UV starojumam ''sadauzot ūdeni "" uz pasaules okeana virsmas--------------------------------------------------------------------------------------------------------- Un apgriezrais process -++>>- '' augu celulozes ,cukuru un eļlū ''dedzināšana"" --- visādi ''pūdētājorganismi"" --raugi, sēnes, lopiņi un cilveki caur savām pakaļām izlaižot , krāsnis kurinot. lieko kūlas un mežu ugunsgtēkos sadezinot atkal atmosfērāi atdod ūdeni un ogļskabo gāzi -- un Zemei atdod ''parējos būvmateriālus"" ===================================================================================================================== NO ZEMES TU ESI ŅEMTS __ PAR ZEMI TEV JĀPALIEK---------------------------------------------------------------------------------------------- ---- un tie kas apšaubīja un vēl tagad apšauba JAUNAVAS MARIJAS NEVAINĪBU nav drosmīgi -- tie ir vnk tunsonīgi idioti --- ''JAUNAVA"" ir debilam mežonim saprotams simbols -- tam materiālam no kā viss ir būvēts ((matērija )) -- un nebūtiski vai tie ir ''ķimuiskie elementi'' vai ''elementārdaļiņu simti -Higsa bozonu ieskaitot --- izekmateriāls it viens un tas pats --- gan seno groieķu filozofi gan 21 gs ''ētera dinamikas'' profesori un akadēiķi lieto vardu ''amers"" ''ameru gāze"' ''ēters""--- daļiņa ar izmēru tuvu 10 mīnus 140 pakapē metra -- absolūti elastīga sadursmēs, ''bez svara""
Andris Saulite
2019. gada 29. augustā 13:09
TIKAI TUMSOŅA savas muļķibas deļ uzdrīkstēsies apšaubīt to, ka Marija bija jaunava??? --- tas būtu ""tikai loģiski"" SŪDĪGI UN NEPAREIZI domājošam cilvēkam, radīkumam ar nereāli pasaules uzskatu --bet Inkvizīcijas pagrabi un publiskas eksekūcijas tādiem ļautiņiem ātri vien IEGROZĪJA SMADZENES PAREIZI ------jo ''JAUNAVA MARIJA"" ir simbols tai ''jaunavīgajai substancei'' no kā viss ESOŠAIS ir būvēts --- PAT ts " DIEVAM"" ''JAUNAVA'' ""DOD MIESU "" ----- ----------------------------------------------------------------- ---- -------------------------------------------------------------------- debīļi !! jūs te smirdat ka cilveka apziņa reaģē un prāts operē ar ""SIMBOLIEM"" --- Bībeles grāmatu simbolika un loģika ne grama nav sliktāka par fizikas,kīmijas, matemtikas grāmatu simbolikām un ''loģikām"" (( logikas --iekšeji nepretrunīgas izteikumu sistemas))==================================================VISAS šīs grāmatas aptaksta REALITĀTI ārpus cilveka -- ''realitātes algebra'' ļoti labi iet kopā ar '' (ZEM -prāta ) dziļākās apziņas algebru no ''jutekļu pienesumiem""--- prāts ir vnk pribambasiņš - monitors uz kura tiek spēleta datorspēle online ----

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi