Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
LG
23. augustā 06:15
Nez kapec krievijaa gan 5g palaisanai lielu pripogandas troksni sacela. Masveida orievu iznicinasanu kremlis uzsacis, ja ticet rt?
Ivars Kruga
23. augustā 07:15
Nepārbaudits,Komerciāls, pasūtīts raksts!!
Onslows
23. augustā 07:16
Kremlis visus brīdina, komunisms nebūs!
Vernons Kiesners
23. augustā 08:32
Nikolā Tesla nomira 87 gadu vecumā. Viņam mēs esam pateicību parādā par trīs fāzu strāvu, radio un interneta sakaru pamatiem. Viņš izgudroja automašīnai spidometru un elektrības skaitītāju! Viņš par starojumiem zināja daudz vairāk nekā spējam iedomāties. Rezonanses transformātori un UVČ medicīnā ir viņa izgudroti. Darbojoties savā laboratorijā ar šīm lietām nodzīvoja garu mūžu!
Jānis Jansons
23. augustā 10:40
Kamēr nekas oficiāli nav konstatēts,neviens RT neko pierādīt nevar-var tikai muldēt,kā līdz šim.
Arvidas Sabonis
23. augustā 12:35
Vernon Kiesner, Tu esi pasakains trīsfāzu stulbenis! :) Fāzes jauc ar maiņstrāvu! :)))
A B
23. augustā 14:29
Neviens kaut kā nerunā par jau šobrīd esošo mobilo ierīču piesārņojumu. Visi gan zina, ka mobilo telefonu ir kaitīgi ilgu laiku turēt pie auss, tad kā ir tad, ja pastāvīgi esam bezvadu interneta viļņu zonā? Tie, kas tik ļoti grib ātrāku internetu uz savas veselības rēķina arī paši piedzīvos sekas. Neviens mobilais operators nav objektīvs informācijas avots, jo kurš gan ies atklāti runāt par sava produkta negatīvajām blaknēm.
janka
23. augustā 15:16
Uztraukumam ir pamats. RT nav vienīgie kas to saka. Es noteikti neizmantošu 5g, kamēr nebūs skaidrības. Sliecos domāt, ka ir ietekme uz veselību.
Jānis Langušs
23. augustā 17:30
Ar patiesu interesi izlasīju Veselības inspekcijas teikto-tīkla radītais elektromagnētiskais starojums pēc būtības neatšķiras no cita veida starojuma, ar ko jau šobrīd vidē saskaramies.par ko ir runa?Vai starojums Černobiļā atšķiras no starojuma,ar kuru saskaramies šobrīd Latvijā?Laikam jau nē,tikai intensitāte citāda.Jāsāk domāt,kas īsti vieš lielākas aizdomas par 5g kaitīgumu-raša tudei,vai Latvijas Veselības inspekcija?Jo izgrūst tekstu neko nepasakot, nozīmē,ka reāli ar faktiem apgalvojumu noliegt viņi nespēj vai negrib.Jāpriecājas,ka vismaz uz sārtu nedzen tos,kuri ir 5g pretinieki.Kā reiz Džordano Bruno......
Dzintars Lielais
23. augustā 17:33
Nu ja tur nebūtu daļa taisnības par to 5g , tad jauns.lv nemaz te neceptos. Taisnība kā vienmēr ir kaut kur pa vidu....
Dzintars Lielais
23. augustā 17:35
Gamma starojums arī nav kaitīgs, kamēr nav pārsniegta nekaitīguma robeža...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi