Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 8. augustā 07:07
Cenzūra ir pati labākā lieta, kas pasaule izgudrota, un kura man visvairāk pietrūkst kopš Padomju Savienības! Viss sliktais un morālei kaitīgai, garastāvokli un nervus bendējošais, bija izvākts - gan no avīzēm, TV un grāmatām! Un Paldies Dievam, ka tāpēc man vareja būt mierīga un nesamaitāta bērnība! Un ta ir jaturpina, un prieks ka Krievijā kādreiz vēl to dara! Par Lielu Krieviju, par Dieva valstību uz Zemes un Debesīs, un lai Dievs mums palīdz!
Samirs Dišlers
2019. gada 8. augustā 07:10
Patiesība - ir tas kas mums izdevīgi - tas ir patiesība! Kas ved uz lieliem Ideāliem un Dzimtenes mīlestību - tas ir Patiesība!
Samirs Dišlers
2019. gada 8. augustā 07:16
Kas tad ir patiesība?! - Jautaja Poncijs Pilāts! - Kas Patiesība Krievam, tas nāve vācietim; un kas Patiess Muslimam - tas nāve Neticīgajam! Un nav tādas patiesības nekur, kura būtu pretruna konkreta cilvēka interesēm! Nekur! Pasaule ir Subjektīva!
Samirs Dišlers
2019. gada 8. augustā 07:19
Arī Reliģija - ir Subjektīva lieta, bez šaubām. Bet - Religija ir mūsu interesēs - lai mēs un mūsu bērni un bērnu bērni - sasniegtu Labaku Pasauli - tāpēc mēs izvēlamies Ticet Reliģijai, Praktizet Reliģiju, Lūgties katru dienu 5 reizes, ievērot disciplīnu un paškontroli - visu džīvi, dienu dienā - jo tas ir mūsu interešes, un nakamo paaudžu interesēs - un ja Reliģija mūs ved uz Labāku Pasauli - tad tā ir patiesa! - vienalga ko ta tic vai netic, bet Rezultats ir svarīgs!
Vīrs Ragnesis
2019. gada 8. augustā 07:44
Tā ir Krievijas darīšana ko un kā tā cenzē.Negribi ,ai necenzē?Nelien tur.Es arī nelienu elektrības sadales kastēs,jo nepatīk norauties ar spriegumu pa nagiem.....nepatīk pa tauri saņemt vēlā vakara stundā,tāpēc nelienu Maskačkā u.t.t.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. augustā 07:50
Ja tas Ebreju Rakstnieks stāstītu - ka Krievija neokupēja Krimu, un ka Zilie - ir vai nu slimi vai izvirtuļi - viņš stabili Nebūtu Populars rakstnieks Rietumos! Viņš rakstīja par lietam, kuras ir augsti novērtetas konkrētās Rietumu Valstīs - un kas nesīs viņam peļņu un slavu.
Sēņu Vecis
2019. gada 8. augustā 10:15
Biedri dīšler, pastāsti, kad Latvijas Republika iestājās nelikumīgi izveidotā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ?
Sēņu Vecis
2019. gada 8. augustā 10:27
Vīrs Ragnesis ********** Tā ir Krievijas darīšana ko un kā tā cenzē. ========================================================================= Taisnība, bet tas taču nenomīze, ka jāmelo vēsture.
Sēņu Vecis
2019. gada 8. augustā 11:30
Samirs Dišlers ************N Cenzūra ir pati labākā lieta, kas pasaule izgudrota, un kura man visvairāk pietrūkst kopš Padomju Savienības! Viss sliktais un morālei kaitīgai, garastāvokli un nervus bendējošais, bija izvākts - gan no avīzēm, TV un grāmatām! Un Paldies Dievam, ka tāpēc man vareja būt mierīga un nesamaitāta bērnība! Un ta ir jaturpina, un prieks ka Krievijā kādreiz vēl to dara! Par Lielu Krieviju, par Dieva valstību uz Zemes un Debesīs, un lai Dievs mums palīdz! ========================================================================= Taisnība, biedri dīšler, tādēļ arī tavā nelikumīgi izveidotajā PSRSkā aizliedza runāt un rakstīt par noslepkavotajiem miljoniem gaišās nākotnes vārdā.Tādēļ arī tu esi PSRSkas un Krievijas melu koncentrāts.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi