Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
60 komentāri
Sakārtot:
Analitiķis
2019. gada 13. jūnijā 05:19
Tik smieklīgi ka jenķu ASV un Sorosa apmaksāti un dresēti propogandisti runā par propogandas bīstamību. Amerikāņu propogandas ir daudzkārt bīstamāka, kā citu valstu propogandas, jo tā izliekas par "patiesības" nesējiem. Sorosa $$$ šiem pamatīgi izskaloja smadzenes, ka tie gandrīz paši tic tam miegam ko paši raksta un runā. Izglītības centrs taču paši ir propogandas ražošanas fabrika. Propogandas "atmaskotāji" paši visbiežāk ir no FakeNews fabrikas ;)
beerdrinkers
2019. gada 13. jūnijā 05:28
Nu re- pirmais kremļa trollis, Analitiķis, jau klāt. Tā sacīt- kā vellu piemin...
Kartona propoganda
2019. gada 13. jūnijā 05:34
Sorosa un ASV propoganda kaitīgāka!l ReBaltika vien ko vērts ;) Sorosa propogandisti bāž tuftu par 72 ģenderiem, cik "laba" ir "iekļaujošā sabiedrība" - nelegālo migrantu uzņemšana, noziedzīga rasu sajaukšanos, nāciju un valstu, ģimenes lomu graušana. Šoreiz "propogandas" apkarotāji" paši ir propogandisti.
Amerikāņu propoganda
2019. gada 13. jūnijā 05:44
Amerikāņu (angloamerikāņu, Rietumu) propaganda Amerikāņi ir daļēji vācu nacistu propagandas mantinieki. Pēc Vācijas sagrāves 2.pasaules karā nacistu intelektuālā elite, tai skaitā psihologi un polittehnologi, pārvācās uz ASV un sāka strādāt amerikāņu labā (specdienestu, biznesa, akadēmisko aprindu). Amerikāņi pilnveidoja vācu nacistu propagandiskās metodes, iekļaujot tajā fantāzijas un fentezi elementus, kā arī pilnveidojot metodes, kas ziņojumu padara ticamāku. ASV propagandas un vispār darba organizācijas pamatā ir postmodernistu filozofu atziņa, ka patiesība īstenībā neeksistē, bet eksistē tikai sava veida ilozori informatīvi veidojumi, ko ļaudis pieņem par patiesību. No tā izriet, ka nav jārēķinās ar realitāti, bet ir jārēķinās ar to, kā cilvēki (mērķauditorija) uztvers informatīvos kairinājumus. Tā rezultātā amerikāņu propaganda pilnībā nerēķinās ar patiesību, bet lielu vērību cenšas pievērst mērķauditorijai – tās gaumei, uztveres spējām un kritērijiem, pēc kuriem tā tic vai netic kādām ziņām. Attiecīgi nozīmīga daļa no ASV propagandas ir mistifikācijas un falsifikācijas. Amerikāņu propagandistu ieskatā ir jākoncentrējas nevis uz patiesību, bet gan uz metožu apgūšanu, kas palīdz radīt vislabākos „patiesības redzējumus” un visplašāk tos izplatīt. Tātad nav būtiski, kas notiek īstenībā, bet būtiski, kas un kā tiek paziņots/parādīts. Izšķirošais ir spēja radīt un maksimāli plaši izplatīt tādu materiālu, kuram cilvēki notic un kurš var arī pilnībā neatbilst patiesībai. Tā kā tādu materiālu radīt nav nemaz tik vienkārši, tad visdrošākais veids, kā plaši izmantot šo pieeju, ir likvidēt vai ievērojami ierobežot informācijas avotus, kas runā pretī vajadzīgajai „ patiesības” versijai, vai arī padarīt cilvēkus par nespējīgiem atšķirt patiesību no izdomājumiem un meliem. Šī citu viedokļu un redzējumu slāpēšana Rietumvalstīs tiek maskēta ar daudzu ārēji šķietami neatkarīgu mediju kompāniju esamību, kuras praktiski ziņo vienu un to pašu mazliet pamainītos formātos (katrs pats var pamonitorēt kaut vai lielākos Latvijas ziņu portālus, avīzes un TV un konstatēt, ka ziņots tiek viens un tas pats ar dažiem maznozīmīgiem izņēmumiem).
nunu
2019. gada 13. jūnijā 05:45
latvijai jau taa nav nakotnes un nebuus-dusi saldi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Analitiķis
2019. gada 13. jūnijā 05:51
Tik smieklīgi,,, ka krievu un Pūteņka samaksāti, nevis " apmaksāti " , un dresēti propogandisti runā par propogandas bīstamību. Krievukāņu propogandas ir daudzkārt bīstamāka kā citu valstu propogandas, jo tā izliekas par " patiesības " nesējiem. Pūteņkas naftas $$$ šiem pamatīgi izskaloja smadzenes, ka tie gandrīz paši tic tam miegam,,, ko paši raksta un runā. Antonijas ielas Izglītības centrs taču paši ir propogandas ražošanas fabrika. Propogandas " atmaskotāji " paši visbiežāk ir no Fake News fabrikas Savuškina ielā ;)
To paši auroja tavi kāmunisti
2019. gada 13. jūnijā 05:52
nunu ************** latvijai jau taa nav nakotnes un nebuus-dusi saldi,,,,,,,,, ============================================================================ Jau 1918.gadā.
ha ha ha !
2019. gada 13. jūnijā 05:54
Latvijas melu kanāls LTV1 un propagondons ''Pornorāma'' ir labākie smadzeņu skalotāji pasaulē ! Krim naš !
Biedri " Amerikāņu propoganda " , pastāsti, ko
2019. gada 13. jūnijā 05:54
tava Krievija raksta skolu vēstures mācību grāmatās par 1940.gadu Latvijā ? Slabo ?
ha ha ha !
2019. gada 13. jūnijā 05:56
Krievijas da jebkurš melu TV kanāls un propagondons '' Rōsseja 24 '' ir labākie smadzeņu skalotāji pasaulē ! Krim ņe naš !
Egle
2019. gada 13. jūnijā 06:03
Pat termins „propaganda” ir daudznozīmīgs. Kad kāds angažēts angloamerikānis tiek iedzīts stūrī, tad pēdējais viņa pretarguments parasti ir: „Tā ir propaganda”. Šādi viegli un bez domāšanas tiek „neitralizēts” jebkurš arguments. Šī ir viena no pazīmēm, pēc kuras var virspusēji un netieši spriest par cilvēka piederību angloamerikāņu propogandistu specaprindām.
Egle
2019. gada 13. jūnijā 06:06
Pat termins „ propaganda ” ir daudznozīmīgs. Kad kāds angažēts krievumerikānis tiek iedzīts stūrī, tad pēdējais viņa pretarguments parasti ir: „Tā ir propaganda ”. Šādi viegli un bez domāšanas tiek „ neitralizēts ” jebkurš arguments. Šī ir viena no pazīmēm, pēc kuras var virspusēji un netieši spriest par cilvēka piederību krievurikāņu propogandistu specaprindām.
Biedri " Amerikāņu propoganda " , pastāsti, ko
2019. gada 13. jūnijā 06:08
tava Krievija raksta skolu vēstures mācību grāmatās par 1940.gadu Latvijā ? Slabo ?
kkkk
2019. gada 13. jūnijā 06:08
Latvijas politika šķeļ sabiedrību.
kkkk
2019. gada 13. jūnijā 06:09
Krievijas politika šķeļ sabiedrību.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi