Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
:)
2019. gada 15. martā 12:42
Nu patiesi pasaule ir nojūgusies! Grūti jau atšķirt Nobeļa prēmiju no Darvina! :) Ko šī mazgadīgā paveikusi? Teica, ka NEAPMEKLĒŠOT SKOLU, kamēr "pasaule" neatrisinās "klimata problēms", bet aicinājumi uz masveida skolnieku protestiem jau bija pēc tam! Un tā, ka tas ir daudziem pasaules resnajiem ļoti izdevīgi, tas kļuva baigi populāri! :)
Zintis
2019. gada 15. martā 13:05
Prieks, ka mūsdienu jaunatnei vēl kaut kas arī interesē par spīti visai tai žultij, ko vienmēr kāds gāzīs virsū :)
vsp
2019. gada 15. martā 13:13
skuķis malacis, jaunieši uz vienaudžu aicinājumiem labi pavelkas
Kowelenzer
2019. gada 15. martā 13:30
Cīņa pret to, kas maināms nav? Riksdaga deputāti tak varēja iznākt pie dumjā skuķa un pajautāt- kādas, meiten, ir tavas idejas? Uzraksti savu Pasaules glābšanas plānu, mēs to izskatīsim. Absurda situācija. Ja pret kaut ko protestē, tad ir jābūt konkrētām idejām, prasībām. Bet tam skuķim tak tādas nav! Likvidējam rūpniecību, automašīnas, vilcienus, lidmašīnas, visu to, kas nodara postu videi, atgriežamies viduslaikos? Kad tam skuķim nogriezīs ūdeni, elektrību, gāzi, internetu un ņems nost Ifonu, tad tak spiegt sāks:))) nu i nahren tādus donus kihotus. Protestēt vajaga pret lietām, kas ir maināmas.
>:-)
2019. gada 15. martā 13:39
Zaļplānprātīguma rēgs, klīst pa pasauli !!!
Anna
2019. gada 15. martā 13:46
Ārzemju presē jau iesmej, viņas vecāki pārvietojas ar lielmotora dīzeļa auto, biznesmeņi un tagad arì meita pelna. Lai atvieno savai villai elektrību un sāk iet kājām. Viss pārējais labs reklāmas triks un karjeras kāpnes. Bravo ģimenei, zin kā nopelnīt, varētu pat teikt, ka drusku skauž)))
janka
2019. gada 15. martā 14:18
Tas vairs nav smieklīgi..
Antiprestižs
2019. gada 15. martā 14:39
Par kādu "prestižu" var iet runa, ja šo prēmiju piešķir Obamam un zīdaiņiem? Trakomāja!!!
...
2019. gada 15. martā 16:22
Laiks, kad šai prēmijai bija kaut kāds prestižs jau sen ir pagājis..Pārāk daudz šaubīgiem tipiem tā piešķirta. Agrāk tā kaut ko tomēr vairāk nozīmēja.. Cilvēki centās to iegūt. Tagad - pati prēmija cenšās sevi pasniegt kādam, lai beidzot atkal kaut ko nozīmētu.. Nožēlojama palieka no varbūt labāka laika. Tak nošaujiet kāds to zirgu, lai tas nemokās.
Pastalteftels
2019. gada 15. martā 16:38
Īsti latvāņi, knapi saprot video angliski sacīto, bet jā ie pļ ū tī kaut kas ir. Un tad vēl tas komentāru sabiedrības krējums, kuri domā, ka dzīvojot savā bedrē ir gudrāki, labāki, spējīgāki. Tikai kaut kā nemana mums tādus aktīvistus ar mērķi. 80% šitiem komentāru buhātājiem finanses ir atkarīgas no nomočīto koku skaitu mežā un dzīves mērķis ir tikt ar savu dīzeļrijīgo, 90'o gadu caurpuvušo burbuli līdz točkai pašopingot. :D
.
2019. gada 15. martā 21:21
NOBELA PREEMIJA SEN JAU KAA SAVU PRESTIZHU ZAUDEEJUSI .
Depeche Mode
2019. gada 15. martā 22:13
Iesaku izlasīt Džordža Orvela 1984 visiem tiem kuriem interesē politika un notikumi pasaulē.
> Depeche Mode
2019. gada 16. martā 07:56
Jauniešiem iesaku izlasīt pirms tam "Uz kraujas rudzu laukā". Ņemot vērā, ka to latviski būs grūti dabūt un filma par to grāmatu nav uzfilmēta, pameklējiet audiogrāmatu angliski "catcher in the rye".. Īpaši jauniem puišiem tā noderēs daudz vairāk par Orvelu. Lai gan Orvels protams arī jālasa. Un vispār - prof. Jordan Peterson lekcijas youtube klausieties, ja smadzenes kapacitāte ļauj. Viņam Nobelu neviens nedos, lai arī viņš šobrīd ir viens no aktuālākajiem domātajiem pasaulē.. un ir iedvesmojis miljoniem jaunu cilvēku. Nav nekāds guru vai šurum burum vecis, bet vienkāršs profesors, kas lasa normālas, konkrētas lekcijas par to ko nozīmē būt cilvēkam šai pasaulē un kā tikt ar sevi galā.
es atradu
2019. gada 16. martā 08:16
"Uz kraujas rudzu laukā". Var atrast latviski , tikai jāparokas .
hmm
2019. gada 17. martā 12:09
Vai Grēta būtu ar mieru papētīt ko tieši pašu zviedru bāleliņi dara citās valstīs lai viņas valsts saglabātu savu klimatu? Vai Grēta negribētu kādu reizīti atbaukt ekskursijā uz Latviju un paskatīties kā šejienes koki brauc uz Zviedriju lai Grētai būtu gan mēbeles, gan kurināmais un pašas Zviedrijas daba neciestu? Cik tālu zviedru bankas šeit tikušas un kā un cik tālu šeit smaržo (un maitā ekoloģisko gaisu) zviedru, dāņu un citu ziemaļvalstu zemnieku saimniecības lai Grētai būtu tā ekoloģiskā maltīte nemaitājot Zviedrijas gaisa telpu. Varbūt Grēta gribētu arī uzzināt cik izplūdes gāzu un izmešu nonāk gaisā kamēr no Latvijas nocirstais koks tiek pārtransportēts uz Zviedriju?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi