Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
Vakar 08:55
Visu cieņu, tas ir īsts vīrs, uz kuru var paļauties grūtā brīdī.
Imants Blicsons
Vakar 09:16
Vienkārši malacis!
Svētais Naivums
Vakar 12:30
> Imants Blicsons Šodien 09:16 Varbūt tomēr krievisma "moloģec" vietā, lietot latvisko "godavīrs"?
Susī
Vakar 17:43
Brašulis! Tāpat kā Roberts Šņoriņš! Pat līdzīgi pēc skata! Cerams, ka noziedzinieks nesadomās pēc iznākšanas uzmeklēt brašuļa tuviniekus vai viņu pašu.
Karīna Nolle
Vakar 19:05
Raksta autoram: kā latviešu valodā ir pareizi, Kārlisam vai Kārlim ,Elvisam vai Elvim? Pirms tekstu drukāt varbūt varētu to izlasīt?!
Vērotājs
Vakar 19:06
Ļoti skaisti un cēli, nabaga tantuks tika pie sava maciņa, zemessargs Elviss pie apbalvojuma, policistiem skaistas atskaites un ļaundaris atkal sēdēs. Vienīgi jautājums kāpēc viņš tā izdarīja un vai pēc atbrīvošanas viņš bija iekļauts kādā rehabilitācijas, vai sociālās adaptācijas programmā, vai viņam bija pajumte un darbs vismaz ar minimālo darba samaksu? Cilvēks pēc tik ilga ieslodzījuma jau ir atradis no normālas dzīves. Ieslodzījumā viņam ir sava gulta ar spilvenu un segu, regulāras ēdienreizes, TV, pirts diena, grāmatas un draugi. Cilvēks veic noziegumu lai ātrāk atgrieztos ierastā vidē.
Mūžīgais
Šodien 07:29
Nez, ko var nopirkt ar ZS apliecību ieroču veikalā tādu, ko nepārdotu bez apliecības? Dienesta uzšuves varbūt. Lai nu kā, pret noziedziniekiem ir jābūt brutāliem, jo nevar zināt, vai tas zaglis neizvelk pēkšņi nazi grūstoties un neielaiž miesā pārgriežot kādu artēriju, ar urlām savādāk nevar, kā tikai brutāli no spēka pozīcijām.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi