Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Aiva Atte
19. jūnijā 05:40
Un kas tad ir tagad EIROPAS SAVIENĪBA AR KĀDIEM KARASSPĒKIEM?Liepājā 35 h zeme vajadzīga šiem karasspēkiem.Tā kā pa lielam nav nekas mainījies-direktīvas nāk no EIROPAS SAVIENĪBAS,KARASSPĒKS SVEŠ ARĪ IR ?Tā kā SALVJI UN SĒŅU VEČI nomierinaties,viss ir pavecam!
Aivars Ārness
19. jūnijā 06:59
Padomju savienības sabrukums bija labākais, kas varēja notikt 20 gadsimtā.
Atis Priedītis
19. jūnijā 08:21
Man jau 1979.gadā izdevās Latvijas Radio ierakstīt pret Latvijas okupāciju vērstu dziesmu ar Māra Čaklā 1968.gadā publicētā dzejoļa tekstu "Izkapts ābelē". Sekas - man 15 gadus (no 1980.g līdz 1995.g) tika liegta Latvijas Radio ierakstīt vēl kādu dziesmu. Tikai 1995.gadā apmuļķojot Radio "cenzūru" man atkal izdevās ierakstīt divas dziesmas. Ierakstu veica ansamblis Dzeguzīte. Dziesma "Izkapts ābelē" joprojām skaitās aizliegtā dziesma. Radio to neatskaņo kaut ieraksts ir ļoti profesionāls. Dziesmu var dzirdēt tikai Youtubē.
Kurmis Kurmis
19. jūnijā 09:21
1949. gadā Ženēvā ANO mītnē visas toreiz ANO ietilpstošās valstis, tai skaitā arī PSRS, to parakstīja un ratificēja. Tāpēc tagadējai Krievijas Federācijai šie starptautiskie likumi ir saistoši, kā PSRS juridiskai mantiniecei. Konvencijā deklarētas stingras norādes par civiliedzīvotāju aizsardzību kara laikā, nāciju tiesību nolīgumiem. Šīs Konvencijas 49.paragrāfā 140./155. Punkts ir sacīts: ”Okupācijas varai nav tiesību daļas no savas zemes iedzīvotājiem pārvietot uz okupētās valsts teritoriju, okupētājas valsts vara nedrīkst okupētās zemes tautu deportēt nedz pārvietot.” Krievs vienmēr ir uzspļāvis visiem likumiem,memorandiem u.t.t.
Kurmis Kurmis
19. jūnijā 09:24
Neviena Eiropas valsts nav piedzīvojusi tādas komunisma eksekūcijas, pamatnācijas masu deportācijas. „Baigā gada” bilance (1940-1941. gads) ir vairāk kā 34.000 un 1949. gada bilance – vairāk kā 15.000. Okupētājas valsts – PSRS civiliedzīvotāju un militārpersonu – tuvu miljonam iesūtīšana Latvijā. Tas traktējams, kā mērķtiecīgs genocīds pret latviešu nāciju. Šo noziedzīgo darbību rezultātā pamatnācijas – latviešu skaits procentuāli saruka no 80% pirms okupācijas uz 50% okupācijas gados.
Kurmis Kurmis
19. jūnijā 09:25
Dodot iespēju iegūt Latvijas pilsonības, kolonizācijas un rusifikācijas procesā ievestajiem PSRS pilsoņiem, tiek dota iespēja Latvijai nelojālajiem cittautiešiem un to pēcnācējiem turpmāk lemt Latvijas valsts likteni. Šāda naturalizācija ir bīstama valsts iekšējai drošībai un Suverēnas Latvijas valsts pastāvēšanai.
Salvis Dišlers
19. jūnijā 11:16
Kādam te laikam baigi Patiesība kodusi acīs, ka jādzēš visi komentari un japublicē propagandas palagi ar konkrēti rupju apsaukāšanos publiskā portālā.
Salvis Dišlers
19. jūnijā 11:17
PSRS armijā Rīgā dienēja latvieši, mūsu tēvi, un viņi neko te nebija okupējuši!
Salvis Dišlers
19. jūnijā 11:40
Ja Vācu armija bija Okupanti - tad tā arī vajag attiekties pret Vāciju un Vācu okupantiem, kuri gribēja pilnībā iznīcināt Latviešu tautu gāzes kamerās, visus kuri neatbilda noteiktam Vācu Āriskajam izskata standartam!
Salvis Dišlers
19. jūnijā 11:42
ASV karaspēks joprojām ir okupējis Vāciju un projām iet netaisās! tikai tagad simboliski samazināšot personālsastāvu!
Jānis Jansons
19. jūnijā 12:28
Ko tu Dišler diš?Esi mazs puika,lai kaut ko saprastu!
Eriks Ziders
19. jūnijā 12:30
Vislabaka dzive bija Padomju latvijas laika. Socialisma
Futs Bols
19. jūnijā 12:34
Jā, Ērik, komunistiem, čekistiem un stukačiem padlaikos bija laba dzīve, pārējiem gan ne visai laba.
Salvis Dišlers
19. jūnijā 13:53
Fut Bol, vai tagad ir kaut kas savādāk?! Kuram ir labāka dzīve pie burzujiem - Propagandas atbalstītājiem vai pretiniekiem, Komunistiem vai Komunistu nīdējiem?! Burzujiem vai godīgiem strādniekiem?! - kam tagad ir Laba dzīve?!
Salvis Dišlers
19. jūnijā 13:56
p.s. "Labas Dzīves" standarti var būt mūsdienās ļoti dažādi, tapēc konkrētāk jāskatās - kam ir augstaki Morali-Tikumiskie Ideāli - Komunistiem vai Burzujiem?! - Kuriem lielākas cerības nonakt pie Dieva Paradīzē?! Komunista definīcija ir - Morāli-Tikumiskais standarts, Burzuju definīcija ir - Nauda.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi