Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ervins Abols
23. maijā 06:42
Cienijamais dakteri, tas ir drošs arguments, bet rodās jautājums, vai tad mūsu ārsti nemuld. Kāda kādam daļa kādi patiesie rādītāji Krievijā. ASV. Jāsatraucas par mūsu grēcīgo Dzimtenīti.
Vecais
23. maijā 07:18
Tas saturs, kas Covid-19 sakarā nāk no Krievijas žurnālistiem 100% sakrīt ar to, ko saka mūsu žurnālisti. Krievijas TV un Latvijas TV sniegtās informācijas saturs un pasniegšanas stils pilnībā sakrīt.
Sandra Kopštāle
23. maijā 09:38
Paši krievi apgalvo, ka viņu skaitīšanas sistēma ir tieši tāda, kā saka šis dakteris. Dzirdēju to jau pirms pāris nedēļām.
Salvis Dišlers
23. maijā 10:20
Krievija ir labākā valsts pasaulē! ASV valda medicīnas kolapss un sabrukums, trūkst naudas medicīnai, jo visi mediķi pelna tūkstošus! Krievijā mediķi strādā kaut pliki, bet visus izārstē par velti!
Runājošā galva
23. maijā 20:41
Un vēl, Beatrise! Nav labi pret mani tā attiekties, jo liela iespējamība, ka esi mana meita...
Edīte Ritenberga
23. maijā 20:57
Nabaga Salvis! Ja es šitā mocītos Latvijā, tad iekāptu gaisa balonā un lidotu, cik vien ātri vien uz Krievijas pusi. Zjuganovs paņemtu ar atplestām rokām, nu tas komūnistu vadonis. Cik man grūti, cik es nabadzīgs, vai, ai, bet ienaidnieka internetu ta labrāt lieto. Tad jau samaksāt var. Re, ku viens mūziķis pat darbu dabūja, fasē zivis, zivju cehā, priecīgs, ka var strādāt.
Skaidrite Brusniece
24. maijā 12:23
Slikti, ka jaunietim galvā kolapss? Nabadziņš!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi