Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Inga Černika-Zariņa
22. maijā 07:43
Es arī esmu pret padomju laika tradīciju - vārda un dzimšanas dienu svinēšanu darba kolektīvos. Tas ir veids, kā, atrodoties darba vietā, var legāli nestrādāt, pierīties uz cita rēķina un pavadīt laiku tukši pļāpājot par neko. Nabaga gaviļnieks spiests tērēties, nesot uz darbu torti, uzkodas un nereti arī ko stiprāku, bet dāvana parasti saņem puķes un kādu nevajadzīgu krāmu. Darbā ir jāstrādā, svinēt var katrs savās mājās ar radiem un draugiem.
Dzintars Lielais
22. maijā 09:51
Burkāns jau vairs nezin ko sacerēt par padlaikiem. Čalis šizā. Varbūt vienreiz beigt atgremot tos vēmekļus....apnikušas tās naida runas....
Andrejs Kovaļenko
22. maijā 11:18
Andersen, melošana tā ir anglosakšu iezīme.
Melānija
22. maijā 11:53
Tajos laikos,protaams,plaši nesvinēja ne dzimšanas,ne vārda dienas,jo dzīve kā jau pēc kara,nebija viegla.Nezinu,kas bija līdz Staļina nāvei,bet vēlākajos gados tāpat svinēja savas ģimenes lokā,tāpat skolās apsveica ar ziediem,nu un vēlāk darba kolektīvos tāpat.
abolzinis
22. maijā 12:11
Nemaz i nezināju, ka, piemēram, Britu salās jau sen ir komunisms. Šeit NEVIENS nesvin vārda dienas. Dzimšanas dienas jā, bet vārda dienas nekad.
Dzintars Lielais
22. maijā 14:36
Alida Djatlika: tu ir stulba kā aita,Igors nav krievu valodas vārds ,ja to nezināji,tad skolā bastoji....
Broņislava Dzene
22. maijā 14:51
Kādā kolhozā bija tā - priekšsēdētājs konstatē, ka brigadieris vārdā Jānis nav ieradies darbā, brauc pie viņa uz mājām, atrod un saka, "kāpēc neesi darbā?" bet viņš "ej d...t, man Jāņi jāsvin!", vēl ilgi šis teiciens figurēja neskaitāmās situācijās.
Inese Web
22. maijā 16:47
Nesaprotu kaapeec nevar svineet vaarda dienas ...... Taa Nav nekaada burzhuju tradiicija...... To svin arii zviedrijaa......... Baalelinji grib pagulties atkal zem krievu propogandas....... Veemiens naak.....
Inese Web
22. maijā 16:52
Go and die......... Latvieshi vienmeer svineeja vaarda un dzimhanas dienas...
Kristaps Margera
22. maijā 18:46
Lai tie komunisti nesvin ,k ada daļa par citiem

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi