Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
8. februārī 08:15
Uzvaras Parks un Uzvaras iemineklis - tas labi iet kopā! Padomju Vara jums uzbūvēja tā vietā Daugavas Stadionu, bet nu jau Nacionālie Politiķi ir nolaiduši pa pieskari, pat 3 Lielākos Stadionus - Daugavas Stadionu, LU Stadionu un Skonto stadionu, un Daugavas Sporta Namu piedevām! Ja būtu vēl kāds stadions - nolaistu arī to pa pieskari! pastalas var!
Dzintars Lielais
8. februārī 08:34
Jautājums ,kur palika 4.7 miljoni latu ?
Alida Djatlika
8. februārī 08:57
Kad pienāks tā diena, kad to monstru, tāpat kā ļeņinu, pacels gaisā un aizvāks prom, lai nebaida bērnus un nesmīdina ārzemniekus?
Onslows
8. februārī 09:01
un tagad tas pārtapis par gomoseku parku!
Pēteris Ozoliņš
8. februārī 10:01
Berlīnes Olimpiskais stadions, kuru uzcēla divus gados, bija paredzēts 100 000 skatītājiem, pēc tā atjaumošanas pēc WW II tajā paredzētas 75 000 skatītāju vietas, ja kas. Laikam jau vācieši pēc kara palikuši resnāki. Lieli laukmi parādēm un sporta pasākumiem bija daudz kur Vācijā, arī Berlīnē pie Olipiskā stadiona. Palaikam filmās tiek rādīts, kā tiek uzspridzināts kāškrusts Nirnbergas Zepelīna laukumā - Zeppelienfeld. Diez vai nu Pārdaugavā vispār bija tik daudz vietas, lai varētu ko līdzīgu iekārtot. Nevarētu teikt, ka Uzvaras laukumā pilnīgi nekas nenotika. Pēc WW II tur tika uzslietas karātavas, lai varētu pakārt Uzvarētās Vācijas armijas virsniekus, kuri bija sagūstīti Latvijā.
Renārs Zeire
8. februārī 10:13
Salvi , padomju vara nolaida Latviju pa burbuli , krievi tajos gados bija tumsoņas , kaut kādi 20 gs mongoļi , kuriem ka tik visu izlaupīt , izvarot un skagraut nācijas . Ja caur Latviju nenotiktu karš un mēs paliktu neitrāla valsts , kā Zviedrija tolaik , Latvija būtu bagāta valsts ar pareizajiem samniekiem , jo 30 gadi Latvijai bija zelta laiki . Tagad arī visu varēja atjaunot, kā to dara igauņi , bet latviešiem un krieviem kas šeit valda , korupcija ir asinīs . Līdz vecos večus bez nākotnes skatījuma nenomainīs jaunie Latvijā nekas nemainīsies .
Pēteris Ozoliņš
8. februārī 10:40
>>> dišleram ! Ko tu temuldies! Tāda Skonto stadona vispār nebija, bija Dinamo stadions, kuru bija paredzēts nojaukt, lai izveidotu ielu. Tikai kaut ka izdevās uztaisīt šepti un uzbūvēt to, ko tagad sauc par Skonto stadionu. Gan t.s. ASK stadionu Kr. Barona ielā un Daugavas stadionu nolaida līdz kliņķim Rīgas dome ar Ušakovu priekšgalā. ASK stadiona vietā - Kr. Barona ielā, uztaisīja bērnu rotaļlaukumu, Daugavas stadionu remontē, atjauno un paplašina. Tā ka tik nevajag!
Ādolfs Nāks
8. februārī 11:03
Salvis Dišlers Šodien 08:15 ============Aizmirsi vēl Sporta pili.
Pēteris Ozoliņš
8. februārī 11:53
Jā, Sporta pils ir viens bēdīgs stāsts. Šo celtni veikli pa fiksam uzrāva vietā, kur kādreiz bija bedre, tad ielikti pamati panorāmas kinoteātrim. Balderis mēģināja bīdīt savas šeptes. Un tad, kad plāni iegāja dziļi ziemeļpusē, tur atkal ir bedre un tukša vieta. Un nav paredzams, ka tur tuvākajā laikā kaut kas notiks. Vieta ir it kā laba, ir komunikācijas, bet kaut kā nesanāk. Hokejam tika uzbūvēta arena Rīga. It kā plašā vietā starp citu, bet autostāvvietu vienalga par maz.
Sēņu vecis
8. februārī 14:58
Vispād jau 91. gadā varu sagrāba amerikāņi, dveseliskie (klusoties radio amerikas balss) un faktiskie. Un nu 30 gados būs iznīdējuši laviešus.
Andris Miloshs
8. februārī 19:35
Vismaz homiķiem Latvijā reizi gadā vienā maija dienā patīk pielūgt šī parka fallu. Taisa pat gājienu par godu šim fallam. Nesaprotu, varbūt kāds uz šī falla ir gatavs uzsēsties ka tik liela pielūgsme? Manuprāt Latvijā vienīgā pielūgsme varētu būt brīvībai, vai pagānu dieviem, vai tautiskajai tradīcijai dejot un dziedāt dziesmu un deju svētkos. Visādā citādā ziņā uzvaras parks un piemineklis ir saucāms par MAUCĪBU valsts teritorijā. Riebjas līdz kaulam šis viss, šī tautas sanaidošana un dalīšanās divās tautās, ja pat esam zem viena karoga. Un kas to panāk? Tādas politiskās padauzas kā saskaņa un krievu savienība. Kad vienreiz visi sapratīs ka dzīvojam Latvijā, nevis padomju savienības teritorijā? Tā teritorija jau sen ir pabīdījusies aiz Latgales robežām. Kaut kas nepatīk, lūk virziens paņemiet savu fallu uz pleciem un tipiniet uz savu roģinu. Pietiek jūs paciest.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi