Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Dzintars Lielais
24. novembrī 07:23
Nu redz, bez komandējuma uz Krieviju šamam tomēr nekā nebūtu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. novembrī 12:24
Vācu čalis Joerans, kurš dzīvo Latvijā, tas, kura suns ir letiņš, arī ir Šteinhauers:)
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. novembrī 12:55
Gnīda tu, Latvija piedzīvoja uzplaukumu pirmās neatkarības laikā! Līdz 1940.g iebruka utainās aziātu ordas un izlaupīja Latviju!
Otto Kurmis
24. novembrī 12:59
1913. g. Rīgai bija pasaules līmeņa rūpniecības vēriens. Pastaļu valstī uzlasīja tikai drupačas.
jabis
24. novembrī 13:00
vācieši uzpirka - nu nekļūstiet smieklīgi - uzpircējus pazīst pēc deguniem.
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. novembrī 13:06
Gnīda tu, rūpniecība Latvijā, tieši pirmās neatkarības laikos, pacēlās līdz Pasaules līmenim!
Otto Kurmis
24. novembrī 13:08
Fakti runā par ko citu. Automobiļu riepu ražošanas ziņā Rīga 1913. gadā bija starp pasaules līderiem. Tas tā, piemēram.
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. novembrī 13:39
Pirmās neatkarības ietvaros Latvijas rūpniecības produkcijas kopapjoms nepilnu 20 gadu laikā palielinājās aptuveni piecreiz!!! Tas, salīdzinoši ar Latvijas rūpniecību cariskās krievijas laikā. VEF Minox, bija unikāls produkts, nebija pasaulē analogu. Latvijā rūpniecības preču eksports, ievērojami pārsniedza importu, uzraksts "made in Latvia", Pasaulē bija kvalitātes garants!!!
Otto Kurmis
24. novembrī 13:40
Dhargais Kurwa, kāpēc joprojām nedzīvo Polijā, kur klimats ir siltāks, penzija lielāka, cenas zemākas un mātītes devīgākas?
Otto Kurmis
24. novembrī 13:46
Pisdrinker, tāpēc jau Krievijas impēriju iznīcināja, jo tā bija konkurents Britu impērijai, ASV. Just business, tā teikt. Salīdzināt lielvalsts un sīkvalstiņas iespējas ir smieklīgi.
Kurmis Kurmis
24. novembrī 13:48
Otto kurmis!!!!!!!PSRS laikos Rīgas ģipša fabrikā bija padomju armijas veļas mazgātava, bet, Latvijai neatkarību atgūstot, darbība tās teritorijā vairs nenotika. Tavs mīļotais krievs visu iznīcināja! Daudzviet pasaulē populārais būvmateriāls rīģipsis savu nosaukumu guvis no vārdiem “Rīga” un “ģipsis”.
Otto Kurmis
24. novembrī 13:49
Demences skartais pšekucītis grib salīdzināt augstas vērtības rūpniecības preču importu ar pārtikas produktu importu...
Otto Kurmis
24. novembrī 13:53
Kurmi, domā, ka to rīgķipsi neviens nespētu nokopēt? 1913.g. Rīgas rūpniecība mērojās spēkiem ar ASV rūpniecību. Tā nekad vairs nebija un arī nekad vairs nebūs. Starta pozīcijas Rīgai bija fenomenāli labas.
Otto Kurmis
24. novembrī 14:02
Kurwa, nemelo. Mirija badā ari ASV lielās depresijas laikā. Vairāki miljoni nomira. Vot, poņimāješ... 1933. gadā pendozija bija uz sabrukuma sliekšņa. Bet lapsam kūmiņam Ruzveltam bija plāns, kā piebarot un apmānīt proletariātu, kapitālistiem paliekot savās vietās. Jāpiebilst, ka visas kapitālistiem nedarītās "pārestības" pēcāk "izlaboja" aktiers Reigans (Ray Gun), kurš pendozus padarīja no kredītiem atkarīgus un sadārdzināja dzīves izmaksas, publisko pakalpojumu sektoru atdodot privāto korporāciju rokās. I tagad pendozija atkal sēd ar dupsi peļķē...
Otto Kurmis
24. novembrī 14:07
Pie dirsas, poļu kaka. Pirmkārt, jeņķu rūpniecības preces nemaz Eiropā neielaida pirms Pirmā Pasaules kara. Krievijas Impērija varētu mierīgi attīstīties. 1914. gada sākuma prognozes arī liecināja, ka Rosjas Impērijas iedzīvotāju skaits varētu pieaugt līdz 600 miljoniem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi