Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
61 komentārs
Sakārtot:
Дед
11. maijā 06:47
Хорошее кино тогда делали!
Latvietis11
11. maijā 06:53
Pareizi darīja,lietderīgi iztīrīja pilsētu no drupām! Tas ir profesionālisms,gūt labumu arī no nepatīkamiem darbiem!!!
Kur
11. maijā 07:03
ir pierādījumi,nav, Barkān ej dirst
Lauku paps
11. maijā 07:06
...Un tad manas mātes dzimto pilsētu pievazāja ar padomju migrantiem, okupantiem, kam latviešu valoda bija un arvien vēl ir suņu valoda. Kas tikai man nebija jādzird, kad ar okupantiem Jelgavā nerunāju krieviski! Viena ķirurga medmāsa poliklīnikā dēļ manis sacēla veselu vētru, jo atteicos ar viņu runāt krieviski. Visa poliklīnika skanēja no viņas lamām un apsaukāšanās. Darbs un, līdz ar to, arī garā rinda pie ķirurga durvīm pilnībā apstājās uz pārdesmit minūtēm. Viņa skraidīja pa citiem ārstu kabinetiem un izkliedza savu neapmierinātību par manu "nelietību" ārstiem - latviešiem. Savukārt autoinspekcijā, kad gribēju reģistrēt auto, mani vienkārši neapkalpoja un neņēma pretī dokumentus, atteicās vispār dzirdēt un salīdzināt auto nummurus. Viens tur bija īpaši kretīnisks okupants ar uzvārdu, kurš tulkojumā no krievu valodas latviski nozīmētu - karavīrs. Jelgavnieki zinās. Pie okupantu varas "labajiem" darbiem Jelgavā var pieskaitīt kinoteātra "Zemgale", celtniecību, kuras pamatos izmantoja kapakmeņus no blakus esošās kapsētas, kas tagad skaitās parks.
Lauku paps
11. maijā 07:17
Bet šņabis gan viņiem baigi labs, vēl tagad atceros to maigo garšu,mmmmm! Bet tagad,kas tad vairs, jāpierijas ar mūsu pašu pastalu trīsgraudinieku! Un tad jau dzērumā,var arī kādu rindiņu uzdirst...
.
11. maijā 07:53
To sovjetu nacisti ir izsvītrojuši no savas (!) vēstures.
šprote
11. maijā 07:54
...un atkal jau tā riebīgā padomju armija, kas sasita pastalu mīļotos nacistus...un pa starpu vēl pamanījās kaut ko sagraut...
Mazināms fakts,
11. maijā 08:05
ka filmu apgraizīja. Bļaģ, žurnaļugas, iemācieties dzimtās valodas pamatus.
elmaram barkanam
11. maijā 08:11
jā,tā to kurganu ari saucot,Mamajava kurgans. vai pa latviski tomer Mamaja ?
Vieplis
11. maijā 08:26
Tie rusņas jau nav cilvēki, nolādētie izdzimteņi. Mongloīdu pabiras kuriem nekad nav bijis nekas cits kā tikai savs cars. Nožēlojamie vergi.
Lauku paps
11. maijā 08:35
Autoram nav gadījies parunāt ar vecajiem, iedzimtajiem Jelgavniekiem. Tādi vēl Jelgavā atrodami un atceras viņi visu - tos laikus nav iespējams aizmirst. Viņi atceras arī to, kā tika vāktas pilsētas drupas. Sprāga nesprāgušas bumbas, daudzus cilvēkus sakropļojot un nogalinot. Drupu vākšanā krievu okupanti izmantoja ne tikai latviešu civiliedzīvotājus, bet arī vācu karagūstekņus. Vācu gūstekņu uzturēšanās vietās nebija neviena zālīte, neviena saknīte. Viss bija apēsts. Koki bija balti nograuzti. Arī miza un sīkāki zariņi bija apēsti. Cilvēki, riskējot ar dzīvību, pa kluso centās fričiem kaut ko no savas bada maizītes pasviest, jo tas izbadināto un nomocīto cilvēku skats bijis šausmīgs un prātam neaptverams.
Juhans
11. maijā 08:43
Bēdīgi slavenā padomju Jelgava, kuŗā ražoja bezjēdzīgos brēķa mikoro autobusus, kas visu laiku lūza, nu ir kļuvusi par Zemgales pērli un tur liela pateicība tieši PV puišiem, kas Jelgavas vārdu ir iznesuši Pasaulē.
>lauku pimpeo
11. maijā 08:47
varu tev atgādināt tādu pašu ainu Salaspilī,kur bija vāciešu nometne krievu karagūstekņiem,kuri dzīvoja bedrēs un tieši tāpat bija apēduši visus kokus un zāli,tā kā vieni nacisti nebija labāki par otriem komunistiem,jasne
Noyb
11. maijā 08:54
Tas ka nezinu so-un-to joprojam par to kas notiek nenozime ka var nepamatoti cakaret. Tacu nedrikst apsaukat un provocet. Esmu normals zens tikai bez ekstram. Kapec ikdienas notikumus taisa par 'i'? Ta jau jebko var hijack'ot.
Lauku paps
11. maijā 09:08
Bija jau gan labāki - viņi neizvaroja, neslepkavoja bet savus un citus izvarotājus un slepkavas nošāva uz līdzenas vietas. Viņi arī nezaga un nelaupīja, ļāva apglabāt kritušos krievus, lai nepūst un nesmird. Viņi latviešiem teica: "Aprociet viņu. Tas ir jūsu cilvēks." (Kāds nu mūsu! Pretīgāku okupantu Latvijai nav bijis). Salīdzinājumam - krievi par nospārdītu un nospīdzinātu vāciešu, kas bija nomesti uz ceļa, lai visi brauc pāri, aprakšanu latviešus šāva nost. Bet latviešiem mīļi vācieši nebija, jo pirmajā karā sevi bija jau parādījuši.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi