
"Grobiņa" tiesneša pieliktajā laikā izlaiž no rokām uzvaru pār "Super Nova" Latvijas futbola virslīgā

"Grobiņa" pirmdien Liepājā spēlēja neizšķirti ar "Super Nova" komandu "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 15.kārtas mačā savā laukumā. "Grobiņa" ar "Super Nova" vienību maču noslēdza ar rezultātu 1:1 (1:0), uzvaru izlaižot no rokām pēdējā mirklī.
17.minūtē pēc Jāņa Krautmaņa centrējuma no kreisās puses no vārtsarga līnijas vārtus ar galvu guva Dzakarija Sdaigui.
Neizšķirtu viesi panāca mača kompensācijas laika trešajā minūtē, kad pēc Jevgenija Miņina piespēles no soda laukuma labās puses bumbu vārtos no vārtsarga laukuma raidīja Dmitro Sula - 1:1.
"Grobiņas" futbolisti iepriekšējās četrās spēlēs nebija piedzīvojuši zaudējumus, izcīnot trīs uzvaras, kuru laikā netika ielaisti vārti.
"Super Nova" futbolisti bija spēlējuši neizšķirti trīs mačos pēc kārtas, un komandai pirms pirmdienas spēles bija visvairāk neizšķirtu šajā virslīgas sezonā - septiņi 14 spēlēs.
Pirmajā aplī abas vienības cīnījās neizšķirti 1:1.
Sestdien kārtas ievadā "Riga" viesos ar 3:0 pārspēja "Metta" futbolistus, savukārt "Liepājas" un "Audas" mačā vārti netika gūti - 0:0. Svētdien "Daugavpils" ar 1:0 apspēlēja "Jelgavu", bet RFS ar 5:2 guva panākumu pār "Tukums 2000".
Turnīra līdere ar 36 punktiem 15 spēlēs ir "Riga", bet 34 punktus ir sakrājusi RFS. 22 punkti ir "Auda" vienībai, "Daugavpils" sakrājusi 21 punktu, "Jelgava" - 20 punktus, "Liepāja" - 19 punktus, "Grobiņa" - 16 punktus, bet 14, 12 un 11 punkti ir attiecīgi "Super Nova", "Metta" un "Tukums 2000" komandām.
Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai līdz novembrim aizvadot 36 spēles.
Pagājušajā sezonā trešo reizi par čempioni kļuva RFS.