Par "VEF Rīga" pēdējo pretinieku kļūst 2023. gada čempioni
Divi no Bonnas "Telekom" spēlētājiem Jonatans Bāre un Rivaldo Soaress.

2023. gada Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas uzvarētāja Bonnas "Telekom" svētdien kļuva par "VEF Rīga" pretinieci šīs sezonas turnīra apakšgrupā.

Par "VEF Rīga" pēdējo pretinieku kļūst 2023. gada ...

E apakšgrupā spēkosies arī Izraēlas komanda Ramatganas "Maccabi" un Grieķijas vienība Atēnu AEK.

Antaljā notikušā kvalifikācijas turnīra finālā Bonnas basketbolisti svētdien ar rezultātu 78:71 pārspēja Sasāri "Dinamo" vienību. 2023. gads Bonnas vienībai bija veiksmīgākais - komanda ne tikai pēc 14 gadu pārtraukuma atgriezās Vācijas bundeslīgas finālā, bet arī kļuva par FIBA Čempionu līgas čempioni. Iepriekšējā sezonā "Telekom" bundeslīgas pamatturnīrā bija septītā, bet izslēgšanas turnīrā apstājās ceturtdaļfinālā. Arī FIBA Čempionu līgā bonnieši netika pāri ceturtdaļfināla barjerai.

Tieši Bonnas komanda būs "VEF Rīga" viešņa pamatturnīra pirmajā dienā, 1. oktobrī.

Tikmēr Igaunijas vadošais klubs Tallinas "Kalev"/"Cramo" izšķirošajā cīņā par vietu pamatturnīrā ar 66:80 zaudēja Nimburkas ERA basketbolistiem no Čehijas. Igaunijas klubu pārstāvošais latvietis Anrijs Miška spēlēja nedaudz vairāk par 11 minūtēm, guva piecus punktus un iekrāja labāko +/- rādītāju komandā (+8).