Latvijas U-19 futbolisti ar Kosovu pārbaudes spēlēs spēlē neizšķirti
Cīņa ar Kosovu noslēdzās ar rezultātu 2:2.
2024. gada 4. septembrī, 21:04

Latvijas jaunie U-19 futbolisti trešdien Vācijā pārbaudes spēlē spēlēja neizšķirti ar Kosovu, cīņu noslēdzot ar rezultātu 2:2 (2:2).

Latvijas U-19 futbolisti ar Kosovu pārbaudes spēlē...

Spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Latvijas izlases kapteinis Markuss Ivulāns, bet pirmā puslaika turpinājumā vadību pārņēma pretinieki, izvirzoties vadībā ar 2:1. Neilgi pirms puslaika beigām neizšķirtu atjaunoja Daniels Radzenieks, otrajā puslaikā rezultātam nemainoties. LFF ziņo, ka Latvijas izlase ceturtdien vēl trenēsies Vācijā, bet pēc tam treniņnometne turpināsies Latvijā.

Viktors Dobreocvs izlasē ir pulcējis spēlētājus no astoņiem pašmāju klubiem, Itālijas, Anglijas, Īrijas, Ukrainas un Beļģijas. Jau ziņots, ka jūnijā Latvijas U-19 izlase Kauņā kļuva par Baltijas kausa ieguvējiem, ar 1:2 zaudējot vienaudžiem no Igaunijas un ar 2:0 pārspējot Lietuvu. 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā kārtā Latvijas U-19 valstsvienība tiksies ar Slovākiju, Ziemeļmaķedoniju un Luksemburgu. Turnīrs oktobra sākumā norisināsies Luksemburgā.

Galvenajam trenerim Viktoram Dobrecovam izlasē palīdz treneri Antons Jemeļins un Vladislavs Pavļučenko, vārtsargu treneris Viktors Spole un fiziskās sagatavotības treneris Kristaps Petrutis.