Parapeldētājs Jurijs Semjonovs paliek soli no fināla 50 metros brīvajā stilā
Latvijas parapeldētājs Jurijs Semjonovs.
2024. gada 4. septembrī, 12:39

Latvijas peldētājs Jurijs Semjonovs trešdien ieņēma devīto vietu Parīzes paralimpisko spēļu sacensībās 50 metru distancē brīvā stila peldējumā S-7 klasē.

Parapeldētājs Jurijs Semjonovs paliek soli no finā...

Semjonovs distanci veica 29,99 sekundēs, savā priekšpeldējumā ieņemot piekto vietu.  No divu priekšsacīkšu peldējumu 14 dalībniekiem finālā iekļuva astoņu labāko rezultātu īpašnieki.

Semjonovs kopvērtējumā ierindojās devītajā pozīcijā, paliekot kā rezervists, un, ja kāds no finālu sasniegušajiem sportistiem izšķirošajā peldējumā nestartēs, tad finālā varēs startēt Latvijas pārstāvis.

Šajās paralimpiskajās spēlēs Semjonovs izcīnīja septīto vietu 100 metru peldējumā uz muguras un bija devītais 200 metru kompleksa peldējumā. Viņam paredzēta dalība arī 50 metru peldējumā tauriņstilā.

Trešdien vēl plkst.15.11 parariteņbraucējam Oskaram Gailišam paredzēts starts 28,3 kilometru garajā individuālajā braucienā.

Parīzes paralimpiskās spēles norisināsies līdz 8. septembrim, latviešiem startējot vieglatlētikā, paralimpiskajā iejādē, velobraukšanā, peldēšanā un šaušanā. Paralimpiskajās spēlēs ir pārstāvēti 22 sporta veidi, kuros startē apmēram 4400 sportistu.