VIDEO: Ukrainas droni Stavropolē uzbrukuši svarīgam objektam Krievijas militāri rūpnieciskajā kompleksā

Ukrainas Drošības dienesta (SBU) droni 26. jūlija naktī uzbruka Krievijas pilsētai Stavropolei. Mērķis bija "Signal" radio rūpnīca, kas ir nozīmīgs objekts Krievijas militāri rūpnieciskajā kompleksā. Rūpnīca ražo radioelektronisko aprīkojumu kaujas lidmašīnām, pretgaisa aizsardzības un elektroniskās karadarbības sistēmām.
Avoti ziņo, ka vakar naktī Ukrainas Drošības dienesta tālas darbības droni trāpīja Stavropoles radiorūpnīcas "Signal" ražotnēm.
Viens no triecieniem trāpīja 2. kurpusam (5. cehu), kur atrodas dārgas importētas iekārtas. Runa ir par darbgaldiem ar ciparu programmēšanas vadību (CNC).
Otrais trieciens tika fiksēts 1. korpusā, kur atrodas 17. radioelektronisko iekārtu cehs.

"Signal" rūpnīca ir viens no lielākajiem radioelektronikas ražotājiem Krievijā. Šis uzņēmums specializējas dažādu veidu elektroniskās karadarbības, radaru, radionavigācijas iekārtu un tālvadības radioiekārtu ražošanā un strādā Krievijas militāri rūpnieciskajam kompleksam.
Ir zināms, ka "Signal" rūpnīcai ir noteiktas starptautiskas sankcijas.
Sprādzieni Stavropolē
26. jūlija rītā krievi sociālajos tīklos sūdzējās par bezpilota lidaparātu uzbrukumu Stavropolei. Tur bija dzirdami sprādzieni, un Krievijas mediji un vietējās varas iestādes ziņoja par "ierašanos" rūpniecības objektu teritorijā.
Internetā tika ziņots, ka "Signal" rūpnīcā tika reģistrēti triecieniem. Tā pakļauta Eiropas Savienības, ASV, Ukrainas un Japānas sankcijām.
Cita starpā šis uzņēmums ražo elektroniskās kara sistēmas lidmašīnām un zemes mērķiem, tostarp "Topol-E".