Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas pašvaldības policija

Ziepniekkalna skolas pagalmā pusaudži sarīko dzerstiņu, vienai no dalībniecēm "balle" beidzas slimnīcā 10

112
13. jūnijā 18:01 2018. gada 13. jūnijā 18:01
Jauns.lv
9. jūnijā neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām personām, kuras ielavījušās kādā Ziepniekkalna skolas pagalmā un trokšņo, tādejādi traucējot apkārtējo daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem naktsmieru.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, pamanīti vairāki jaunieši. Divi no viņiem, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, aizbēga. Notikuma vietā palika trīs jaunieši – divas meitenes un viens puisis. Viena no meitenēm gulēja uz zemes.

Jautājot pusaudžiem, kas noticis, viņi atzinās, ka atnākuši uz skolas pagalmu, lai iedzertu vīnu. Uz zemes guļošā meitene iedzērusi krietni vairāk un viņai palicis slikti.

Uz notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi ierodoties notikuma vietā, nolēma pusaudzi hospitalizēt, savukārt pārējiem diviem jauniešiem tika konstatēts reibums, taču tas nebija tik liels, lai viņus būtu nepieciešams hospitalizēt. Vienlaikus noskaidroti visu pusaudžu vecāku tālruņa numuri. Pieaugušie informēti par savu atvašu nelikumīgajām aktivitātēm.

Pārkāpējiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību. Pēc lietvedības nodrošināšanas iereibušie pusaudži nodoti vecākiem.

Citi šobrīd lasa

Kā parūpēties par acu veselību vasarā?
Sporta žurnālists un krodzinieks Barbaks sievai sarūpē sapņu kāzas 4
Viņa piedzima, kad mammai bija 15... Liene: "Bērnībā šķita, ka vecmāmiņa ir mana īstā māte" 13
Skatīt visus komentārus

"Хороша, чертовка": кокетливая Пугачева позирует в шортах на отдыхе

Жуткие пророчества Ванги: к чему готовиться? 2