Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Seriāls „UgunsGrēks” jauno sezonu sāk ar jauniem aktieriem 30

Kultūra
2011. gada 21. augustā 06:01 2011. gada 21. augustā 06:01
Dejo šova kaislības vēl nav tikušas līdz finālam, bet Elizabete jau paguvusi zaudēt atmiņu… No svētdienas, 21. augusta, jaunas kaislības sagaida seriāla „UgunsGrēks” skatītājus.

21. augustā pie TV ekrāniem pulcēsies seriāla „UgunsGrēks” fani, lai sekotu līdzi jaunās sezonas varoņu kaislībām. Un tādu netrūks! Seriāla pirmo sēriju anotācijas vēsta, ka Elizabetes dzīvē viss ir mainījies. Kā gan citādi, ja viņa pat neatceras savu tēvu Ziemeli... Domājat, ka pagājuši entie gadi? Nebūt ne – deju šova „Dejo savai pilsētai” fināls vēl nav izskanējis, un vairāki krāšņi tērpti pāri pirms pēdējās sacensības satraukti mīņājas aiz deju zāles durvīm. Arī Helēnīte vēl nav laidusi pasaulē savu pirmdzimto un seriāla viesnīcā stumdās ar milzīgu punci...

Seriāla veidotāji sola, ka šosezon jauniešu līnija būs līdzvērtīga galveno varoņu peripetijām. Vēl viesnīcā gaidāma divu jaunu dāmu Vandas (Dārta Daneviča, Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente) un Rasas (Liene Gāliņa, Latvijas Nacionālā teātra aktrise) ierašanās. Zināms, ka komandai pievienosies arī aktieris Rihards Lepers. Skatieties, kāda loma jaunajiem varoņiem būs uzticēta jau tā tik raibā un kolorītā tēlu bariņā!

Kasjauns.lv/Foto: Juris Zariņš


Citi šobrīd lasa

Rudens karalis - ingvers! Ko tas dod veselībai
No kokiem krītot beigti strazdi: sazvērestību teoriju piekritēji putnu nāvē vaino jauno 5G internetu 20
Viņam par sievu vajadzēja sabiedrības dāmu, nevis mājsaimnieci. Kāds īsti bija Latvijas labākais politiķis Meierovics 2
Skatīt visus komentārus

Бузова дешевле Лепса: за какие суммы российские знаменитости выступают на новогодних корпоративах?

"Секс с двумя собаками": бывшая эскортница рассказала о развлечениях миллиардеров в Дубае