Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupas "Prāta Vētra" mūziķis Renārs Kaupers. (Foto: LETA)

"Prāta vētra" dodas tūrē un sāks, protams, ar Jelgavu 19

Mūzika
11. jūlijā 21:13 2018. gada 11. jūlijā 21:13
Jauns.lv / LETA
Šovasar grupa dosies Latvijas turnejā ar nosaukumu "Skārda bungu tūre" un tās koncerti norisināsies Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Līdzās "Prāta vētrai" turnejā dosies arī pašmāju grupa "Sudden Lights".

21.jūlijā, dienā, kad "Prāta vētra" atklās koncertturneju "Skārda bungu tūre", Jelgavā plkst.11 notiks veloekskursija ""Prāta vētras" ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai", informēja Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā.

Veloekskursiju 20 kilometru garumā pa Jelgavu vadīs gide, veloentuziaste Zane Grava, kura jau piekto reizi organizē ekskursiju pa pazīstamās latviešu grupas pēdām pilsētā. Veloekskursijas maršrutā paredzēts doties gar bērnudārzu "Zemenīte", kur pirmās gudrības smēlušies Kaspars Roga un Renārs Kaupers, Jelgavas Mūzikas skolu, kuru absolvējis Māris Mihelsons, bijušo Jelgavas 1.ģimāziju, kur mācījušies mākslinieki, un citām vietām. Ekskursijā, iespējams, piedalīsies arī viena no "prātnieku" skolotājām, kura dalīsies ar saviem atmiņu stāstiem par puišu bērnību un jaunību. Ekskursijas laikā paredzētas arī erudīcijas spēles un citi pārsteigumi.

Lai piedalītos veloekskursijā, līdzi jābūt velosipēdam tehniski labā stāvoklī, laikapstākļiem piemērotam apģērbam, apaviem, dzeramajam ūdenim.

Veloekskursija ""Prāta vētras" ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai" sāksies 21.jūlijā plkst.11 no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa.

Citi šobrīd lasa

PTAC publicē satraucošu informāciju: ļoti liela daļa mazuļu māneklīšu un to turētāju nav droši 14
Garšīgi, ātri un vienkārši: grilēts baklažāns ar sieru 1
Nelielo Madonu burtiski pārņem spēļu elles - viena pēc otras veras arvien jaunas spēļu zāles 55
Skatīt visus komentārus

Отец насиловал дочерей, а их мать молилась, вместо того чтобы вызвать полицию

Шокирующее видео: мать пытает своих детей на камеру, чтобы получить деньги от их биологического отца