Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis (73) kopā ar uzņēmēju Diniju Loru (29) nesen bērnudārza izlaidumā sveica savu septiņus gadus veco meitu. Pirms dažiem gadiem politiķis šo sānsoli kategoriski noliedza.

Noslēpums atklāts! Gunta Ulmaņa „mazmeitiņa” izrādās ārlaulības meita 265

Slavenības
2013. gada 11. jūnijā 13:50 2013. gada 11. jūnijā 13:50
Bijušā Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa (73) noliegtās attiecības beidzot ir nākušas gaismā. Nesen eksprezidents ieradās bērnudārza izlaidumā, lai kopā ar uzņēmēju, veikalu Upes pērles īpašnieci Diniju Loru (29) sveiktu savu septiņgadīgo meitu, šodien raksta žurnāls „Kas Jauns”.

„Visu šo laiku gan es, gan vairāku citu bērnudārznieku vecāki bijām pārliecināti, ka Guntis Ulmanis ir šīs meitenītes vectētiņš, kurš izpalīdz kādam no saviem bērniem, vadādams uz dārziņu savu mazmeitu,” žurnālam Kas Jauns atklāja kāda māmiņa, kuras atvase apmeklēja to pašu pirmsskolu, ko Ulmaņa atvase.

Guntis Ulmanis bērnudārza pasākumā uzvedies atraisīti, un citiem ne mirkli neesot radies iespaids, ka bijušais prezidents censtos slēpt radniecību ar mazo meiteni. „Bija arī izlaiduma valsis, ko puikas dejoja ar savām mammām, bet meitenes — ar tētiem. Arī Guntis Ulmanis dejoja ar savu meitenīti,” žurnālam Kas Jauns” stāsta aculieciniece.

Meitiņas eksistenci vēl pirms trim gadiem Ulmaņa kungs sparīgi noliedza, apgalvodams, ka tās ir nelabvēļu un politisko konkurentu uzpūstas baumas.

Pērn ar sievu Ainu Ulmani eksprezidents atzīmējis 50. kāzu jubileju. Šajā laulībā dzimusi meita Guntra (50) un dēls Alvils (47).

Pilnu reportāžu par bērnudārza izlaidumu lasiet žurnālā „Kas Jauns”

Inta Mengiša / Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 110
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 11
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 31
Skatīt visus komentārus