Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Olainfarm" līdz jūlijam pagarinājis pagājušā gada finanšu pārskata apstiprināšanas termiņu. (Foto: LETA)

Maligina pēkšņā nāve kavē "Olainfarm" finanšu pārskatu 13

Bizness
13. janvārī 16:19 2018. gada 13. janvārī 16:19
Kasjauns.lv/LETA
Zāļu ražotājs "Olainfarm" līdz šā gada jūlijam pagarinājis 2017.gada finanšu pārskata apstiprināšanas termiņu, pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Sākotnēji pārskatu bija paredzēts apstiprināt 30.aprīlī, tomēr saistībā ar negaidīto kompānijas vadītāja un lielākā akcionāra Valērija Maligina nāvi termiņš pagarināts līdz 1.jūlijam.

Vaicāts, kā plānots apstiprināt uzņēmuma finanšu pārskatu, ņemot vērā, ka tam nepieciešams iegūt kvorumu, Lapiņš skaidroja, ka gadījumā, ja Maligina testamentā atstātās mantas sadales process ievilksies, kas kavēs arī viņam piederošo uzņēmuma akciju nodošanu jaunajiem īpašniekiem, tiesa var iecelt mantojuma aizgādni, kam būtībā ir tādas pašas tiesības kā akciju īpašniekiem, līdz ar to viņam būtu balsstiesības, lai pieņemtu lēmumu.

Savukārt gadījumā, ja nepietiekamā akcionāru balsu skaita dēļ finanšu pārskatu neizdosies pieņemt pirmjā reizē, atbilstoši likumam atkārtotā gada pārskata apstiprināšanas procesā to iespējams pieņemt ar mazāku balsu skaitu, sacīja "Olainfarm" valdes loceklis.

Maligina testaments tiks nolasīts otrdien, 16.janvārī. Mantojumam varēs pieteikties četru mēnešu laikā - līdz 2018.gada 13.aprīlim.

Maligins mūžībā aizgāja 2017.gada 9.decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins kļuva par "Olainfarm" valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.

Citi šobrīd lasa

Pasaule smīn par amizantu skatu: neviesmīlīgais Putins zem lietussarga, bet Francijas un Horvātijas prezidenti izmirkuši līdz vīlei 56
Kad modē nāk neglītais + FOTO piemēri un šo eksemplāru cenas 15
Tramps un Putins sajūsmā par abu sarunu Helsinkos 275
Skatīt visus komentārus

Упс, она сделала это снова! Грудь Бритни Спирс выскочила из слишком узкого концертного костюма

Фотографии выпускницы Анастасии Блиновой поразили пользователей сети 2