79.sērija
5.sērija
Lomās: Dž.Stailza, L.Meiblijs, B.Millers, M.Ričardsone, A.Vatsone. Peidža un Edijs iepazinās, studējot Viskonsīnā. Sākumā Edijs Peidžai nepatika, taču Edijs bija neatlaidīgs un pamazām viņa iemīlējās. Kad kādu dienu ntīmā brīdī bibliotēkā viņus pieķer paparaci, Peidža uzzina, ka Edijs ir Dānijas kroņprincis. Kad karalis Haralds veselības problēmu dēļ vairs nespēj pildīt savus pienākumus, Edijs ir spiests atgriezties Dānijā. Peidža viņam seko, bet karaliskā ģimene nav priecīga par Edija plānu ievest ģimenē sievieti, kas nav augstdzimusi..
Pasniegšanas ceremonija
20.30 Sporta ziņas. 20.34 Laika ziņas
Pasniegšanas ceremonijas turpinājums
Lomās: K.Hārts, T.Hediša, R.Rigls u. c. Pārdevējs Tedijs labi pārvalda savas finanses, tāpēc šķiet daudz bagātāks, nekā patiesībā ir. Viņam lieliski izdodas piesaistīt skaistuļu uzmanību un baudīt šiku atpūtu. Tā nu vajadzība pēc naudas aug nevis pa dienām, bet stundām. No sava drauga Mārvina viņš uzzina, ka varētu dabūt darbu finanšu investīciju kompānijā un labi nopelnīt, taču ir viens nosacījums – viņam jāuzrāda skolas absolvēšanas apliecība. Tā nu sagadījies, ka Tedijs reiz pameta skolu, nenokārtojis eksāmenus. Lai iegūtu diplomu, viņš nolemj apmeklēt vakarskolu. Vai Tedijam šoreiz pietiks pacietības pabeigt skolu?
Spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kas uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtē skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izsaka detektīvu komanda