Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Cup of tea with milk served with strawberry cake. Selective focus

Mākonīši

Sastāvdaļas
  • 20g želatīna (labāk ņemt plāksnēs)
  • 100 ml auksta ūdens
  • 50 g Grenadīna sīrupa (var aizvietot ar citu sīrupu)
  • 50 ml citrona sulas
  • 150 g pūdercukura un plus pūdercukurs dekorēšanai
Man ļoti patika šie mākonīši )))) Savādāk nesanāk nosaukt. Vispirms gribēju soli pa solim nobildēt, bet tas ir tik vienkārši, ka te pat nav ko ilgi un detalizēti stāstīt.

Pagatavošana

1
Želatīnu iemērkt aukstā ūdenī uz 10 min lai uzbriest.
2
Sajaukt grenadīnu, citrona sulu un ūdeni ar želatīnu un uzsildīt. Karsēt tik ilgi, kamēr želatīns izkusis. Iejaukt pūdercukuru un maisīt tik ilgi, kamēr cukurs izšķīst. Atdzesēt apmēram 1 stundu. Atdzisušo masu putot ar mikseri apmēram minūtes 10. Masa maina krāsu, kļūst trīsreiz lielāka apjomā.
3
Formā ieklāt cepampapīru un ieeļļot ar eļļu bez smaržas. Parliet masu formā un istabas temperatūrā paturēt vismaz 24 st, ideāli - 32 stundas. Formu ne ar ko neapklāt!
4
Darba virsmu vienmērīgi pārkaisīt ar pūdercukuru. Apgāzt otrādi formu, izkratīt masu uz virsmas un uzmanīgi noņemt papīru. Sagriezt kvadrātiņos. Šeit svarīgs ir labs un ass nazis! Nazi vajag ieeļļot, iegriezt, nomazgāt siltā ūdenī un kārtīgi noslaucīt. Tad atkal ieeļļot, iegriezt un atkal nomazgāt un kārtīgi noslaucīt. Ja būs kaut pilīte ūdens, tad mākonīši kusīs tai vietā un nesanāks smuki sagriezt.
5
Kvadrātiņus no visām pusēm apviļāt pūdercukurā.

Pievienot komentāru

Saldumi