Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Brunavas baznīca ir uzcelta 1773. gadā. (Foto: Wikipedia)

Brunavas baznīcas draudze dzen izmisumā kaimiņus 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Novadu ziņas
25. septembrī 05:03 2023. gada 25. septembrī 05:03
  Jauns.lv
Kopš Brunavas katoļu baznīcā Bauskas novadā uzstādīts elektroniskais zvans, tuvākās apkārtnes iedzīvotāji ir izmisumā. Ar savām izjūtām “Facebook” dalījusies Līga Bajāre.

“Cilvēku bezkaunībai tomēr nav robežu... Ja sākumā priecājāmies par to, ka esam nonākuši vietā, kur blakus baznīciņa, tad tagad esam pārguruši... No kā??? No tā, ka kāds ir uzdevies par pašu – pašu noteicēju un lēmēju,” raksta Bajāre.


Kāds vai kādi, “kuriem neinteresē ne citu baznīcā gājēju, ne uz vietas dzīvojošo domas”, izlēmis Brunavas baznīcā uzstādīt elektroniskos zvanus. Tagad tie zvana ik stundu no plkst. 7 līdz 22. Pirmajā naktī pat zvanīts ik pēc 15 minūtēm. “Vai mēs gulējām? Varat minēt! Kas tad tur? Jā! Nekā traka, ja vien nedzīvojat tai blakus vai gandrīz blakus...” teic Bajāre.

Viņa iesaka kompromisu – zvanus noregulēt tā, lai tie zvana četrreiz dienā, piemēram, plkst. 9, 12, 15, 18, taču pretimnākšana nav sagaidīta.

“Tā vietā daži draudzes pārstāvji sāk pat aizskaroši un uzbrūkoši mācīt, kad un kā lūgt Dievu, kur mums labāk likt savu enerģiju, par ko labāk cīnīties... ar piezīmi, ka nekas netiks mainīts, jo pasaulē arī tā esot! Jā, tas ir ļoti jauki, ka ir plašs pasaules redzējums, bet kur paliek līdzcilvēki un viņu domas. Vai mēs pat neesam tā vērti, lai ar mums aprunātos un rēķinātos? Jā, bija piebilde, ka te tik esot kādas piecas mājas... It kā tās būtu kas nevērtīgs.

Pats zvanu uzstādītājs un atbalstītāji dzīvojot krietni tālāk, bet vēlas, lai te skan bieži un tā, lai dzird. “Nekad nedomāju, ka ticīgi cilvēki var būt tik egoistiski, agresīvi un necilvēcīgi...” šokēta ir vietējā iedzīvotāja.

Citi šobrīd lasa

Jaunolainē vilciens notriec sievieti – viņa bija iestigusi kupenā pie sliežu šķērsošanas vietas 2
Smagajā avārijā uz Ventspils šosejas 6 cietušie
Kādreizējais Rīgas “Dinamo” galvenais treneris okupantu līgas klubam vairs nav vajadzīgs
Pievienot komentāru