Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Konkursā vēlas atrast piemērotāko logotipu Smiltenes simtgadei. (Foto: LETA)

Smiltene meklē dizaineri, kurš izstrādās pilsētai jaunu logo

Novadu ziņas
2019. gada 4. decembrī 18:12 2019. gada 4. decembrī 18:12
  Jauns.lv / LETA
Lai izveidotu vienotu Smiltenes simtgades svētku noformējumu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti to tapšanā, Smiltenes novada dome izsludinājusi "Smiltenei 100" svētku logotipa konkursu, informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Kovala.

Konkursā aicināti piedalīties mākslinieki, grafiskie dizaineri, radot logo un iesaistot novada bērnu zīmējumu akcijas laikā piedāvātās idejas.

2020.gadā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam Smiltenes pilsēta svinēs 100 gadu jubileju. Kā svētku vadmotīvs simtgades svinībām ir izvēlēts "Smiltenes stiprie cilvēki!". Oktobrī pašvaldība aicināja bērnus šo vadmotīvu attēlot zīmējumā. Tika saņemti 80 bērnu darbi, no kuriem svētku režisors un darba grupa izvēlējās deviņus, kurus konkursanti būs aicināti iekļaut logo izveidē. Visi akcijas laikā iesniegti bērnu darbi nākamgad būs apskatāmi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.

"Smiltenei 100" svētku logo konkurss ilgs līdz 9.decembrim, un tajā var piedalīties ikviena fiziska vai juridiska persona.

Svētku logo jārada svētku noskaņa un asociācija ar Smiltenes pilsētas vēsturi, simboliku un galveno svētku vadmotīvu - "Smiltenei 100 - Stipri cilvēki, stipra pilsēta!". Logo jābūt dalībnieka radītam, ietverot kādu no Smiltenes novada domes rīkotās akcijas "Radām svētku logo Smiltenei 100!" deviņām izvēlētajām bērnu idejām. Logo jābūt viegli uztveramam, uzmanību piesaistošam, lietojamam dažādos mērogos, arī melnbaltā versijā. Grafiskajai daļai jābūt savietojamai ar svētku datumiem. Logo izveidē var tikt izmantoti visi grafiskie un gleznieciskie līdzekļi.

Datorgrafikas darbi iesniedzami elektroniskā veidā "pdf" un "eps" formātā, katram darbam jāpievieno paskaidrojošs apraksts, idejas pamatojums, darbam jāpievieno informācija par darba autoru, darbi jāiesniedz elektroniski, sūtot Smiltenes novada domei uz e-pastu "dome@smiltene.lv" ar norādi "Smiltenei 100 svētku logo konkurss".

Pēc konkursa noslēguma konkursa komisija - Smiltenes pilsētas simtgades pasākuma vadības darba grupa - izvērtēs darbus un rezultātus apstiprinās Smiltenes novada domē. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva 300 eiro apmērā.

Citi šobrīd lasa

Nelaime pirms 20 gadiem, kas satricināja visu Krieviju: atskats uz zemūdenes “Kursk” traģēdiju 3
Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 3
Pazīstamais astrologs Pāvels Globa septembrī prognozē lielas pārmaiņas 4
Tēmas: Smiltene
Pievienot komentāru

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы