Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Konkursā vēlas atrast piemērotāko logotipu Smiltenes simtgadei. (Foto: LETA)

Smiltene meklē dizaineri, kurš izstrādās pilsētai jaunu logo

Novadu ziņas
4. decembrī 18:12 2019. gada 4. decembrī 18:12
Jauns.lv / LETA
Lai izveidotu vienotu Smiltenes simtgades svētku noformējumu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti to tapšanā, Smiltenes novada dome izsludinājusi "Smiltenei 100" svētku logotipa konkursu, informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Kovala.

Konkursā aicināti piedalīties mākslinieki, grafiskie dizaineri, radot logo un iesaistot novada bērnu zīmējumu akcijas laikā piedāvātās idejas.

2020.gadā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam Smiltenes pilsēta svinēs 100 gadu jubileju. Kā svētku vadmotīvs simtgades svinībām ir izvēlēts "Smiltenes stiprie cilvēki!". Oktobrī pašvaldība aicināja bērnus šo vadmotīvu attēlot zīmējumā. Tika saņemti 80 bērnu darbi, no kuriem svētku režisors un darba grupa izvēlējās deviņus, kurus konkursanti būs aicināti iekļaut logo izveidē. Visi akcijas laikā iesniegti bērnu darbi nākamgad būs apskatāmi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.

"Smiltenei 100" svētku logo konkurss ilgs līdz 9.decembrim, un tajā var piedalīties ikviena fiziska vai juridiska persona.

Svētku logo jārada svētku noskaņa un asociācija ar Smiltenes pilsētas vēsturi, simboliku un galveno svētku vadmotīvu - "Smiltenei 100 - Stipri cilvēki, stipra pilsēta!". Logo jābūt dalībnieka radītam, ietverot kādu no Smiltenes novada domes rīkotās akcijas "Radām svētku logo Smiltenei 100!" deviņām izvēlētajām bērnu idejām. Logo jābūt viegli uztveramam, uzmanību piesaistošam, lietojamam dažādos mērogos, arī melnbaltā versijā. Grafiskajai daļai jābūt savietojamai ar svētku datumiem. Logo izveidē var tikt izmantoti visi grafiskie un gleznieciskie līdzekļi.

Datorgrafikas darbi iesniedzami elektroniskā veidā "pdf" un "eps" formātā, katram darbam jāpievieno paskaidrojošs apraksts, idejas pamatojums, darbam jāpievieno informācija par darba autoru, darbi jāiesniedz elektroniski, sūtot Smiltenes novada domei uz e-pastu "dome@smiltene.lv" ar norādi "Smiltenei 100 svētku logo konkurss".

Pēc konkursa noslēguma konkursa komisija - Smiltenes pilsētas simtgades pasākuma vadības darba grupa - izvērtēs darbus un rezultātus apstiprinās Smiltenes novada domē. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta naudas balva 300 eiro apmērā.

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna atkal liek galvā princeses Diānas mīļāko kroni
Kažoki un milzīgas dūnu jakas joprojām ir modē. Ziemas sezonas stila parāde 1
FOTOREPORTĀŽA: Latvijas biznesa zieds pulcējas ikgadējā ballē 23
Tēmas: Smiltene
Pievienot komentāru

Плохая примета: семью Аллы Пугачевой предупредили о несчастье

Семья Заворотнюк вышла на связь с поклонниками и рассказала о тех, кто поддерживает актрису