Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Apvienības "Attīstībai/Par" pārstāvis Juris Pūce. (Foto: LETA)

"Attīstība/Par!" mudina pārējās partijas izstāties no Gobzema valdības sarunām 29

Politika
2018. gada 7. decembrī 10:16 2018. gada 7. decembrī 10:16
Jauns.lv / LETA
Apvienības "Attīstībai/Par!" līderis Juris Pūce ir pārliecināts, ka premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPV LV) valdība nevar tapt, mudinot pārējās partijas izstāties no šīm sarunām.

Pūce norādīja, ka apvienības vārdā aicina pārējās partijas būt drosmīgiem un neslēpties aiz atrunām par balsu skaitu, bet atzīt, ka pienācis laiks izstāties no sarunām par valdību ar cilvēku, kuram pēc viņa paustā ir "objektīvas, lielas reputācijas problēmas". "Spriežot pēc intervijas laikrakstā "Dienas Biznesā", aiz šī cilvēka muguras, neslēpjoties stāv Ainārs Šlesers," apgalvoja Pūce.

Savukārt "KPV LV" biedrus un deputātus viņš mudināja "neiet Šlesera marionetes pavadā", bet nekavējoties sākt darbu pie valdības izveides, par ko var vienoties Saeimas vairākums.

Iepriekš Gobzems izslēdza no sarunām apvienību "Attīstībai/Par!", savukārt apvienības biedru vairākums neatbalstīja iešanu Gobzema valdībā.

Kā ziņots, Gobzems piektdien iepazīstina partnerus ar "reālu plānu B" valdības izveidošana.

Vairākas sarunās iesaistītās partijas uzskata, ka vēl nav paveikti ļoti būtiski valdības izveidošanas priekšdarbi, tāpēc tās skeptiski vērtē iespēju tuvākajās dienās nonākt līdz Saeimas balsojumam par Gobzema veidojamo Ministru kabinetu.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: vīrietis sarīko ballīti, lai publiski visiem paziņotu, ka draudzene viņu krāpj 10
Dzirksteļojoši elektrības vadi, apstākļi kā midzenī - policisti dzīvoklī Rīgā atrod divus mazus bērnus ar dzērušiem vecākiem 30
"Ryanair" ievieš jaunumus, lai mazinātu pasažieru aizkaitinājumu 15
Skatīt visus komentārus

Михаэль Шумахер отметил свое 50-летие в кругу семьи на Майорке

Мальчиков из затопленной пещеры в Таиланде на самом деле усыпили и связали перед спасением 1