Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Noskaties: Gobzems beidzot paskaidro, kādēļ neietu Pabrika veidotā valdībā 98

Politika
2018. gada 8. novembrī 14:31 2018. gada 8. novembrī 14:31
Jauns.lv
“Pēc pirmās dienas tāda viltus triumfa, ko varbūt izbaudīja daži politiķi, ir jāsaprot, ka politiskajā retorikā arī mūsu potenciālajiem sadarbības partneriem, to skaitā arī “Attīstībai/Par!”, mazliet jāsamazina prieka un triumfa līmenis un jāsaprot, ka šobrīd valdību potenciāli iespējams izveidot arī bez atsevišķiem politiskiem spēkiem,” komentējot savu teikto brīdi pēc tam, kad Valsts prezidents premjera amatam nominēja J. Bordānu, RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” pauda “KPV LV” līderis Aldis Gobzems.

Gobzems piebilda, ka politiskajās sarunās visi partneri ir jāuztver līdzvērtīgi un aicina to darīt arī kolēģus no partiju apvienības “Attīstībai/Par!”.

 Lai izvairītos no Jāņa Bordāna sastādītās valdības “torpedēšanas”, “KPV LV” jau savlaicīgi norādīja, ka neatbalsta Arti Pabriku kā premjera amata kandidātu: “Tam nav nekāds sakars ar emocijām. Arī pirms nominācijas netiešā formā mēs teicām, ka neatbalstīsim OIK turpināšanas valdību – tas tika teikts gan publiski, gan Valsts prezidentam – tā ir absolūta konsekvence. Vakar tas tika konkretizēts un pateikts konkrētā piemērā.”

“Mēs šādi konsekventi arī darbosimies. “KPV LV” uzskata, ka politikā ar konsekventu rīcību ilgtermiņā daudz ko var panākt,” piebilda Gobzems.

Citi šobrīd lasa

Viņu zina visi, bet par viņu nezina neko. Šovbiznesa lielais noslēpums - Dmitrijs Nagijevs
Igaunijā saņemta pirmā atļauja eitanāzijai: no dzīves atteikusies skolotāja, četru bērnu māte 8
Latvijā beidzot ir valdība: deputāti atbalstījuši Krišjāņa Kariņa Ministru kabinetu 385
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой