Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Bunkus. (Foto: Facebook.com)

Bunkus slepkavība: policija saņēmusi noderīgu informāciju no autovadītāju video reģistratoriem 35

Sabiedrība
2018. gada 19. jūnijā 13:56 2018. gada 19. jūnijā 13:56
Jauns.lv
Saistībā ar maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus lietas izmeklēšanu, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis LNT rīta raidījumā “900 sekundes” atzina, ka policija saņēmusi noderīgu informāciju no autovadītāju iesniegtajiem video reģistratoriem, par ko saka lielu paldies. 

“Gribētu pateikt lielu paldies sabiedrībai, jo šie video reģistratori, kas tika nodoti policijas rīcībā ir zināmā mērā palīdzējuši kriminālprocesā,” paudis Kozlovskis.

Iekšlietu ministrs atzina, ka pašlaik Valsts policija aktīvi sadarbojoties ar kaimiņvalstīm – Lietuvu, Igauniju, kā arī ar Poliju un Vāciju. Aktīvi tiekot piesaistīti arī papildus resursi policijas darbību veikšanai. 

Ministrs atzina, ka izmeklēšanas process šobrīd ir aktīvs un pavirzījies uz priekšu, taču pateikt galveno Bunkus slepkavības versiju šobrīd neesot iespējams.

Kā ziņots, Bunkus tika nošauts 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Viena no galvenajām versijām ir, ka slepkavība saistīta ar upura profesionālo darbību un iepriekš tā rūpīgi izplānota.

Citi šobrīd lasa

Viņš domāja, ka trenējas: Niku Endziņu boksa ringā par viltus ziņu izplatīšanu pamatīgi pārmāca bokseris 301
Aktīvistes Sanktpēterburgā atkailina krūtis un rokās tur zīdaiņu izskata jēlas gaļas tīstokļus 127
Traģiskā autobusa un mikroautobusa sadursme uz Daugavgrīvas šosejas: policija sniedz detalizētāku informāciju par notikušo 16
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала