Otro uzvaru NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā izcīna Denveras "Nuggets"

Otro uzvaru NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā iz...

Denvera (ASV), 23.apr., LETA--AFP. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas spēlē trešdien otro uzvaru izcīnīja Denveras "Nuggets" komanda, kas Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā savā laukumā ar rezultātu 108:93 pieveica Ņūorleānas "Hornets".

Uzvarētāju labā produktīvu maču aizvadīja Čonsijs Bilapss, kurš guva 31 punktu, bet Karmelo Entonijs izcēlās ar 22 gūtajiem punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt "Hornets" rindās Deivids Vests guva 21 punktu un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Kriss Pols pretinieka grozā sameta 14 punktus un izpildīja arī 13 rezultatīvas piespēles.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Nuggets" izvirzījās vadībā ar 2-0. Šī ir tikai trešā reize Denveras vienības 33 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē, kad tā izslēgšanas spēļu turnīrā sērijā spējusi izvirzīties vadībā ar 2-0.

Šīs sērijas trešais mačs notiks sestdien Ņūorleānā.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē trešdien Maiami "Heat" klubs izbraukumā ar 108:93 uzvarēja Atlantas "Hawks" basketbolistus, sērijā līdz četrām uzvarām izlīdzinot rezultātu 1-1.

Uzvarētāju sastāvā kārtējo lielisko maču aizvadīja Dveins Veids, kurš guva 33 punktus, izdarīja septiņas piespēles un izcīnīja piecas bumbas zem groziem. Savukārt "Hawks" labā 18 punktus guva Maiks Bibijs.

Sērijas trešā spēle norisināsies sestdien Maiami "Heat" laukumā.

Citā Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē Orlando "Magic" ar 96:87 savā laukumā uzvarēja Filadelfijas "76ers", panākot izlīdzinājumu sērijā 1-1.

"Magic" rindās ar 24 gūtajiem punktiem izcēlās Kortnijs Lī, bet zaudētājiem nepalīdzēja pat Andrē Millera 30 gūtie punkti.

Šī pāra nākamā spēle notiks 24.aprīlī "76ers" mājvietā.