Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Banka no basketbolista Ciprusa vēlas piedzīt 212 253 latu parādu

Sabiedrība
2010. gada 15. janvārī 14:22 2010. gada 15. janvārī 14:22
 
Skandināvijas kredītiestādes "Nordea Bank Finland PLC" Latvijas filiāle no bijušā Latvijas izlases basketbolista Kaspara Ciprusa tiesas ceļā vēlas piedzīt 212 253 latu parādu. Tagad viņš pārstāv klubu "Zemgale".

Basketbolists Kaspars Cipruss iedzīvojies 212 253 latu lielā parādā.

Prasība par minētā parāda piedziņu pērn augustā iesniegta Rīgas apgabaltiesā, un tā vērsta pret kluba "Zemgale" centra spēlētāju Ciprusu, kā arī Līgu Ciprusi. Banka vēlas piedzīt minēto summu saskaņā ar 2007.gada 9.jūlijā noslēgto aizdevuma līgumu.

Apgabaltiesa bankas prasību bija paredzējusi izskatīt šodien, taču lietas izskatīšana atlikta līdz 27.aprīlim plkst.12, jo tiesa konstatēja, ka lietā esošos dokumentus ir nepieciešams nosūtīt uz citu adresi, aģentūru LETA informēja tiesas Kancelejas vadītājs Ilvars Tomsons.

Pēc publiski pieejamās informācijas, 1982.gadā dzimušais Cipruss iepriekš pārstāvējis Apvienoto Arābu Emirātu basketbola komandu "Al Ahli". Viņa pirmā profesionālā komanda bija "ASK/Brocēni/LMT", kurai viņš pievienojās 1998.gadā.

Pēc Latvijas Komercbanku asociācijas interneta mājaslapā pieejamās informācijas, "Nordea Bank Finland PLC" Latvijas filiāle pērn gada trešajā ceturksnī bija trešā lielākā Latvijas banka pēc aktīvu apjoma.

LETA/foto:LETA


Citi šobrīd lasa

Kā Jāņu dienu svin citas tautas pasaulē? 2
Pasaulē populāri sportisti, kas "iznākuši no skapja" 5
Latvijas novadu cīņas: "Deviņvīri" testē, kādu alu izvēlēties Jāņu galdam 1
Pievienot komentāru

"За что ее жалеть? Борзая баба": зрители не прониклись откровениями экс-жены Аршавина 2

Агата Муцениеце в мини-шортах и тонкой майке подразнила округлым бюстом