Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

„Baltic Beach Party” vieta jau aizņemta 15

Sabiedrība
2010. gada 5. oktobrī 22:00 2010. gada 5. oktobrī 22:00
Nākamgad Liepājā „Baltic Beach Party” vietā notiks cits mūzikas festivāls – „Summer Sound Liepaja 2011”. Tas notiks tai pašā vietā, laikā un formātā, kā popularitāti ieguvušā BBP.

„Baltic Beach Party” aizbrauc no Liepājas. Nākamgad to nomainīs cita pludmales ballīte – „Summer Sound Liepaja”.

Jau ziņots, ka šogad Liepājas pludmalē notika pēdējā – pēc skaita jau desmitā grandiozā pludmales ballīte BBP. Tās organizatori paziņoja, ka, nesaņemot atbalstu no Liepājas pašvaldības, atsakās turpmāk „vēju pilsētā” rīkot jau starptautisku popularitāti ieguvušo BBP.

Tikko producents Uldis Akselrods paziņoja, ka viņš Liepājā organizēs citu pludmales ballīti – „Summer Soun Liepaja 2010”. Tā, tāpat kā iepriekšējos gados BBP, notiks jūlija pirsmspēdējās nedēļas nogalē. Pēc visa spriežot, jaunais festivāls cer pārvilināt BBP publiku.

Akselrods paziņojis, ka viņa organizētais festivāls notiks gan Kūrmājas prospektā, gan Liepājas pludmalē un tajā tāpat kā BBP uz vairākām skatuvēm varēs klausīties dažādu stilu mūziku, kā arī būs īpaša izklaides programma bērniem.

Akselrods Liepājā sasauktajā preses konferencē teica, ka jaunais festivāls netaisās „kopēt kādu bijušo vai esošo mūzikas festivālu – tas būs kaut kas pavisam jauns un nebijis Liepājā.” BBP datumi – jūlija pirmspēdējā nedēļa esot izvēlēti tāpēc, ka „tie ir jūlijā vienīgie brīvie datumi, kad Liepājā nekas vērienīgs nenotiek.

Pagaidām Akselrods neatklāj, kādi latviešu un ārzemju izpildītāji festivālā piedalīsies – tas būšot zināms tikai nākamā gada martā.

Akselrods arī iepriekš aktīvi ir darbojies šovbiznesā, rīkojot vairākus, tiesa, ne tik plaša mēroga, pasākumus. Viņš ir uzņēmuma SIA „Bang!”, kura viena no darbības jomām ir skatuves tehnikas uzstādīšana un apkalpošana, līdzīpašnieks.


Elmārs Barkāns/Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

"Atmetīšu pīpēšanu, mācīšos angļu valodu..." Kāpēc cilvēki sevi muļķo, ka no 1. janvāra sāks jaunu dzīvi? 1
Atsakies no lūpu spīduma! Vērtīgi skaistuma padomi sievietēm pēc 50 2
Francija identificējusi Strasbūras šāvēju: viņš bija zināms policijai, kādu laiku pavadījis arī cietumā 47
Skatīt visus komentārus

Без изысков: Максим Галкин показал свой домашний ужин

Женщина подпрыгнула ради красивого фото и погибла