Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Preses izdevēju asociācijas priekšnieka amatā pārvēl Ivaru Zariņu

Sabiedrība
2011. gada 20. jūnijā 15:10 2011. gada 20. jūnijā 15:10
 
Par Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāju uz trīs gadu termiņu pārvēlēts SIA "Izdevniecība "Žurnāls Santa"" valdes priekšsēdētājs Ivars Zariņš.

Valdē uz diviem gadiem kā priekšsēdētāja vietnieks ievēlēts SIA "Firma Zemgale" valdes priekšsēdētājs Guntars Līcis, bet kā otrs vietnieks darbu turpina pērn ievēlētā SIA "Mediju nams" valdes locekle Lilita Seimuškāne.

Kā valdes locekļi uz vienu gadu apstiprināti SIA "Izdevniecība Lilita" līdzīpašnieks Aivars Rudzinskis, SIA "Kurzemes Vārds" izpilddirektors Andis Rozītis, nacionālās ziņu aģentūras LETA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Barkāns, SIA "Izdevniecības nams "Petits"" valdes priekšsēdētājs Aleksejs Šeiņins, AS "Lauku Avīze" valdes loceklis Viesturs Serdāns un AS "Diena" kontrolpaketes īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Viesturs Koziols.

Asociācijas kopsapulcē notikušas arī tikšanās ar nozares partneriem, kuri informējuši asociācijas biedrus par aktuālajām tendencēm, kā arī iezīmēja savas prognozes nozares turpmākā attīstībā.

1991.gada 15.maijā 15 Latvijas preses izdevumu pārstāvji parakstīja vienošanās protokolu par Latvijas Preses izdevēju un redaktoru padomes izveidošanu. 1991.gada 20.septembrī Žurnālistu namā notika svinīga jaundibinātās organizācijas statūtu parakstīšana. Asociācijas dibinātāji bija 43 Latvijas laikrakstu un žurnālu pārstāvji.

Kopš 1993.gada aprīļa organizācija darbojas jau kā Latvijas Preses izdevēju asociācija, tādējādi kā savu pamatmērķi uzstādot darbu tieši pie drukāto mediju nozares attīstības politikas jautājumiem, vienlaikus arī iestājoties par preses brīvības principu ievērošanu un pret preses monopolizācijas tendencēm. Asociācijā patlaban aktīvi darbojas 30 dažādu mediju pārstāvji.

LETA Nozare.lv


Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
Kriminālais Ludzas novads, Latvijas mazākā novada "aprīšana" un zaļzemnieku kašķis: vēlēšanas Latvijas austrumgalā
"Jābūt lielai drosmei, lai pārdzīvotu konfrontāciju ar nāvi," - Ieva Plaude par cīņu ar vēzi
Pievienot komentāru

"Здороваться с ней не буду!": Муцениеце назвала имя актрисы, которая исправит "горбатого Павла" 1

Кейт Миддлтон и принц Уильям показали новое фото повзрослевшего принца Луи в день его 3-летия