Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Seriāls „UgunsGrēks” jauno sezonu sāk ar jauniem aktieriem 30

Kultūra
2011. gada 21. augustā 06:01 2011. gada 21. augustā 06:01
Dejo šova kaislības vēl nav tikušas līdz finālam, bet Elizabete jau paguvusi zaudēt atmiņu… No svētdienas, 21. augusta, jaunas kaislības sagaida seriāla „UgunsGrēks” skatītājus.

21. augustā pie TV ekrāniem pulcēsies seriāla „UgunsGrēks” fani, lai sekotu līdzi jaunās sezonas varoņu kaislībām. Un tādu netrūks! Seriāla pirmo sēriju anotācijas vēsta, ka Elizabetes dzīvē viss ir mainījies. Kā gan citādi, ja viņa pat neatceras savu tēvu Ziemeli... Domājat, ka pagājuši entie gadi? Nebūt ne – deju šova „Dejo savai pilsētai” fināls vēl nav izskanējis, un vairāki krāšņi tērpti pāri pirms pēdējās sacensības satraukti mīņājas aiz deju zāles durvīm. Arī Helēnīte vēl nav laidusi pasaulē savu pirmdzimto un seriāla viesnīcā stumdās ar milzīgu punci...

Seriāla veidotāji sola, ka šosezon jauniešu līnija būs līdzvērtīga galveno varoņu peripetijām. Vēl viesnīcā gaidāma divu jaunu dāmu Vandas (Dārta Daneviča, Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente) un Rasas (Liene Gāliņa, Latvijas Nacionālā teātra aktrise) ierašanās. Zināms, ka komandai pievienosies arī aktieris Rihards Lepers. Skatieties, kāda loma jaunajiem varoņiem būs uzticēta jau tā tik raibā un kolorītā tēlu bariņā!

Kasjauns.lv/Foto: Juris Zariņš


Citi šobrīd lasa

Latvijā beidzot ir valdība: deputāti atbalstījuši Krišjāņa Kariņa Ministru kabinetu 378
VIDEO: Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas "noskūtiem" matiem un plastmasas rokudzelžos 75
"Vismaz kaut kāda valdība": soctīkli mutuļo, apspriežot jauno premjeru Kariņu 28
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой