Ostapenko ievelkas zaudējumu sērija: Gvadalaharā sāpīga neveiksme pret pasaules 155. raketi
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko.

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Gvadalaharas "WTA 500" tenisa turnīra pirmajā spēlē,

Ostapenko ievelkas zaudējumu sērija: Gvadalaharā s...

Turnīra galvenā favorīte Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 12.pozīciju, no pirmās kārtas bija brīva, bet otrās kārtas jeb astotdaļfināla mačā ar 3-6, 7-5, 6-7 (0:7) piekāpās 19 gadus vecajai kanādietei Marinai Stakusičai (WTA 155.).

Latvijas tenisiste trešajā setā bija vadībā ar 4-0, bet vēlāk devītajā geimā pie rezultāta 5-3 nespēja izmantot četras mačbumbas.

Ostapenko vienspēlēs šis ir jau ceturtais zaudējums pēc kārtas. Latvijas pirmā rakete nav uzvarējusi kopš augusta sākuma, kad Toronto "WTA 1000" turnīrā otrāš kārtas mačā ar 3-6, 7-6 (7:3), 6-2 pārspēja Paulu Badosu (tobrīd WTA 40.) no Spānijas.

Stakusiča trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā tiksies ar polieti Magdalēnu Frehu (WTA 43.), kura otrās kārtas mačā ar 2-1 (3-6, 6-3, 6-1) pieveica Ešlinu Krīgeri (WTA 51.) no ASV.

Turnīrs Gvadalaharā norisinās uz cietā seguma un noslēgsies 15.septembrī.